Muğanbankdan yeni biznes krediti
Muğanbankdan yeni biznes krediti®Muğanbank kiçik və orta biznesə dəstək məqsədilə müştərilərə yeni biznes kredit növlərini təklif edir. Belə ki, sahibkarlara maliyyə resurslarına daha səmərəli və sürətli çıxışını təmin edərək Muğanbank "İnvoysların Maliyyələşdirilməsi" və "Sifarişlərin Maliyyələşdirilməsi" biznes kredit növlərini təqdim edir.
"İnvoysların Maliyyələşdirilməsi" kredit növü ilə kiçik və orta biznes sahibkarlıq fəaliyyəti ilə məşğul olan, rəsmi müqavilələr üzrə mal və xidmətlər satan fiziki və hüquqi şəxslər, elan edilmiş invoys və hesab-faktura əsasında debitor borclarının ödənişini həyata keçirə bilərlər. Faizin daha əlverişli olması, minimal sənəd tələbi, eləcə də girov tələbinin olmaması kreditin əsas üstünlükləridir. Sahibkarlar müvafiq sənədləri təqdim etməklə Muğanbankdan invoysda göstərilmiş məbləğin 90%-dək məbləğini əldə edə bilərlər.
"İnvoysların Maliyyələşdirilməsi" kreditinin digər xüsusiyyətləri: