Biznes     Tarix: 07 mart 2023
Fransada bank işçiləri etiraz edirlər
İnsanların düşündüklərinin əksinə olaraq, biz varlı deyilik. ABŞ-da 2020-ci ildən bəri ən böyük işçi ixtisarı - 172 MİN. xəbər verir ki, bu sözləri Fransanın "Societe Generale" bankının etiraz nümayişinə çıxan əməkdaşlar
Logistika nəhəngi 8000 işçini ixtisar edəcək
Almaniyanın Deutsche Post şirkəti bu ilin sonuna qədər 8,00 işçisini ixtisar edəcəyini açıqlayıb. Şirkət bu addımı yüksək xərclərlə əlaqələndirir və ixtisarların sosial cəhətdən məsuliyyətli şəkildə aparılacağını bildirir
Ağstafadakı çınqıl şirkətinin 33 min manat vergi borcu var
"Poylu Çınqıl" MMC-nin dövlət qarşısında vergi borcunun olduğu məlum olub. "Şirvan Araz Zavodu" MMC 14 milyon manatdan çox vergi borcu var.  bu barəd İqtisadiyyat Nazirliyi yanında Dövlət Vergi Xidmətini
"Şəmkir Sərnişin Nəqliyyat" ASC mənfəətini bölüşdürücək - TOPLANTI
25 aprel 2025-ci il tarixdə saat 17-00-da "Şəmkir Sərnişin Nəqliyyat" ASC  səhmdarlarının ümumi yığıncağı keçiriləcək. Xarici vətəndaşın yaratdığı şirkət - TƏŞKİLATİ HÜQUQİ FORMASINI DƏYİŞİR.  xəbər verir ki, gündəlikdək
"Synergy CO" şirkətinin 1 milyon manata yaxın vergi borcu var
"Synergy CO" MMC-nin (VÖEN: 1401708281) 889 min 772 manat vergi borcu olduğu məlum olub. Azərbaycanda tikinti şirkətinin 107 min manata yaxın - VERGİ BORCU VAR.  bu barədə Dövlət Vergi Xidmətinə istinadən xəbə
"Bakı Elektrik Quraşdırma-2" ASC səhmdarlarının yığıncağı keçiriləcək
11 may 2025-ci il saat 10.00-da, "Bakı Elektrik Quraşdırma-2" ASC səhmdarlarının növbəti illik ümumi yığıncağı keçiriləcək. 256 minlik şirkət - ASC-YƏ ÇEVRİLİR. xəbər verir ki, iclasın gündəliyindəki məsələlər aşağıdakılardır
"Azərmetal" Topdan Satış Ticarət Birliyi - LƏĞV OLUNUR
"Azərmetal" Topdan Satış Ticarət Birliyi (VÖEN: 1600100271) ləğv olunduğunu elan edir. "BeeOnline ASC" öz səhmdarlarını - YIĞINCAĞA ÇAĞIRIR.  xəbər verir ki, kreditorlar iki ay ərzində tələblərini AZ101
Nəqliyyat şirkətinin idarə heyətinə sədr və üzrlər seçiləcək - TOPLANTI
5 may 2025-ci il saat 11.00-da "Naftalan –Avtonəqliyyat" ASC səhmdarlarının növbəti illik iclası keçiriləcək. "Bakı Elektrik Quraşdırma-2" ASC səhmdarlarının yığıncağı keçiriləcək. xəbər verir ki, gündəliy
Azərbaycanda nəqliyyat şirkəti səhmdarlarını - YIĞINCAĞA ÇAĞIRIR
19 aprel 2025-ci il, saat 11:00-da "Alatava-Avtonəqliyyat" QSC səhmdarlarının illik ümumi yığıncağı keçiriləcəkdir. Azərbaycanda 5 manatlıq şirkətin 178 min manata yaxın - VERGİ BORCU VAR. xəbər verir ki, yığıncağı