®Dövlət bankı Azər Türk Bank fiziki şəxslər üçün illik faiz dərəcəsi 11%-dən başlayan istehlak kreditləri üzrə kampaniyanın vaxtını uzatdı.
Xatırladırıq ki, 24 ayadək olan kreditlər 0% komissiya ilə, illik faiz dərəcəsi 13% həcmində təklif edilir
36 və 48 ayadək müddətə rəsmiləşdirilən kreditlərin faiz dərəcəsi Bank tərəfindən müvafiq olaraq, 14%, 15% səviyyəsində müəyyənləşdirilib.
Hər bir fiziki şəxs, özünün rəsmi gəlirinə uyğun olaraq, zaminlə 40 000 manat, zaminsiz 35 000 manat məbləğində kredit əldə edə bilər
Krediti Azər Türk Bankın saytında online sifariş vermək mümkündür.
Kampaniya 2024–cü il 31 oktyabr daxil olmaqla, həmin tarixədəkdir.
Bankın məhsul və xidmətləri barədə ətraflı məlumatı saytından, bankın sosial şəbəkələrdəki rəsmi korporativ səhifələrindən, WhatsApp (055) 7770 945, yaxud 945 nömrəli Çağrı Mərkəzindən əldə edə bilərsiniz. / banker.az
Birbank-dan təqaüdçülərə özəl sərfəli kredit təklifi
Birbank təqaüdçülər üçün maliyyə rahatlığını artıran yeni fürsət təqdim edir. Belə ki, bankdan təqaüd alan şəxslərə özəl sərfəli nağd kredit kampaniyasına start verilir. Kampaniya çərçivəsində müştərilər "Gündəlik tələba
"Unibank"da yığıncaq keçiriləcək
"Unibank" Kommersiya Bankı" Açıq Səhmdar Cəmiyyəti bildirir ki, Səhmdarların növbədənkənar Ümumi Yığıncağı 12 mart 2026-cı il tarixində, saat 15:00-da Bankın Bakı şəhəri, Rəşid Behbudov küçəsi, 55 ünvanınd