Birbank xidmətinə necə qoşulmaq olar?
Əmanət bankın varisi olan Kapital bank ən çox filialı və ATM-i olan bankdır. 140 illik ənənəni davam etdirən bank son illərdir bir bank tədbiqi ilə həm əhatə dairəsini genişləndirir, həm də yenilikləri ilə gündəmdə qalmağı bacarır.
Bir bank özündə Kapital bankın bütün xidmətlərini cəmləşdirən onlayn bankcılıq sistemidir. Siz 1 bank tədbiqini telefonunuza yükləməklə bankın bütün kartları və kredit xidmətindən istifadə edə bilərsiniz.
Eyni zamanda Kapital banka aid olan kartlarınızın hamısının balansını, mədaxil və məxadiclərini bir bankda izləmək mümkündür. Bütün onlayn ödənişlərinizi də 1 bank vasitəsilə edə bilərsiniz.
İstər onlayn ödənişlər, istəsə də kartlararası ödənişlər bir bankda həyata keçirilir .
Bir banka qoşulmaqsa çox sadədir. Bunun üçün 1 bank tədbiqini telefonunuza yükləməyiniz bəs edir. Yüklədikdən sonra əgər Kapital banka məxsus kartınız varsa, kart məlumatlarınızı yazaraq qeydiyyatdan keçə və bir bankın üstünlüklərindən istifadə edə bilərsiniz.
Əgər Kapital banka aid kartınız yoxdursa, bir bank tədbiqini yüklədikdən sonra tədbiqdə sizə uyğun kartı sifariş verə və kartınız hazır olduqdan sonra bir bankdan istifadə etmək mümkündür.