AccessBank "IT Yay Məktəbi" və "Yay Təcrübə Proqramı"- nın uğurla başa çatdığını elan edir
AccessBank ®İnsan kapitalına daim yüksək qiymət verən AccessBank,  bank sektorunda peşəkar kadrların fəaliyyətini təşviq etmək məqsədi ilə təşkil etdiyi "IT Yay Məktəbi" və "Yay Təcrübə Proqramı"- nın uğurla başa çatdığını elan edir.
Böyük maraqla qarşılanan "IT Yay Məktəbi" və "Yay Təcrübə Proqramı"-nda ümumilikdə 24 nəfər istedadlı gənc iştirak etdi. Onlar real layihələr üzərində peşəkar komanda ilə birgə işləmək, təlim sessiyalarında, həmçinin korporativ tədbirlərdə iştirak etmək, komanda işi və liderlik bacarıqlarını inkişaf etdirmək imkanı əldə etdilər. Bütün təcrübəçilər Sertifikatlarla təltif edilib.
Zəngin təcrübə toplayan gənclərin bir çoxu isə artıq AccessBank-da işlə təmini olunub  və komandaya qoşulublar.
AccessBank tələbə və məzunların bank sektorunda işlə təmin olmasına dəstək məqsəd ilə belə təcrübə proqramlarını davam etdirəcək.
*AccessBank QSC Azərbayca Respublikası Mərkəzi Bankı tərəfindən 25 oktyabr 2002-ci il tarixli 245 saylı lisenziya əsasında fəaliyyət göstərir. Bankın Baş ofisi Bakı şəhəri, Yasamal rayonu, Tbilisi prospekti 3 ünvanında yerləşir.