Ölkənin qanuni lotereya təşkilatçısı və idman mərc oyunları operatoru "Azərlotereya" 2025-ci ildə də çox sayda qazanılan böyük uduşlarla yadda qalıb.  biznes və maliyyə xəbərləri portalı xəbər verir ki, ötən i
Sahibkarlıq sahəsində yoxlamaların dayandırılması müddəti daha 1 il uzadılır
Azərbaycanda sahibkarlıq sahəsində olan yoxlamaların dayandırılmasının müddəti uzadılır. Bu il sahibkarlıq fəaliyyətinə 3,3 milyard manat güzəşt tətbiq olunacaq. biznes və maliyyə xəbərləri portalı xəbər verir ki, bu, Mill
"Trendyol Azərbaycan" Məhdud Məsuliyyətli Cəmiyyəti (VÖEN: 1406528091) "Trendyol Azərbaycan" Məhdud Məsuliyyətli Cəmiyyəti nizamnamə kapitalının 200 manat məbləğində azaldıldığını elan edir. Azərbaycand
Dövlət Vergi Xidməti obyekt icarəsi üçün iki nəfərlə müqavilələr imzalayıb
İqtisadiyyat Nazirliyi yanında Dövlət Vergi Xidməti tərəfindən qeyri-yaşayış sahələrinin icarəsi üzrə iki satınalma həyata keçirilib. Dövlət qurumu Göyçayda 37 min manata - OFİS İCARƏYƏ GÖTÜRDÜ. biznes və maliyyə xəbərlər
"Azfit" şirkəti 27 milyonluq "Bakı Hotel Kompani"yə birləşdi
"AZFİT" MMC fəaliyyətini dayandıraraq "Bakı Hotel Kompani" QSC-yə qoşulur. "Goldenpay" təşkilati-hüquqi formasını dəyişir. FED.azbiznes və maliyyə xəbərləri protalı xəbər verir ki, qoşulma nəticəsind