Dövlət Dil Komissiyası yanında Monitorinq Mərkəzi - LƏĞV OLUNUR
Dövlət Dil Komissiyası yanında Monitorinq Mərkəzi - LƏĞV OLUNURAzərbaycan Respublikasının Dövlət Dil Komissiyası yanında Monitorinq Mərkəzi (VÖEN: 1306841601)ləğv olunduğunu elan edir.
Qeyd edək ki, Monitorinq Mərkəzi 30 iyul 2019-cu ildə yaradılıb. Mərkəz 50 min manat nizamnamə kapitalına malikdir. Qanuni təmsilçisi Sevinc Əliyeva Novruz qızıdır.
Biznes     Tarix: 15 yanvar 2025
Fevralın 18-də "Bulutistan" şirkətinin təşkilatçılığı və Azərbaycan-Türkiyə İş Adamları Birliyinin (ATİB) tərəfdaşlığı ilə  sənaye sektoru, zavod və fabriklərin rəhbərləri, aparıcı CEO və üst səviyyə rəhbərlər
Azər Əmiraslanov: "Elektron siqaret biznesi ilə məşğul olan sahibkarlara dəstək göstərilməlidir ki, qara bazara yönəlməsinlər"
Elektron siqaretlərin idxalı və satışının qadağan edilməsini nəzərdə tutan qanunvericilik paketi qüvvəyə mindikdən sonra əsas məqsəd əhalinin sağlamlığının qorunması ilə sahibkarların hüquqları arasında balansın təmin edilməsidir