Kapital Bank-dan nağd pul kreditinə minimum ödəniş fürsəti
Kapital Bank-dan nağd pul kreditinə minimum ödəniş fürsəti®Ölkənin birinci bankı Kapital Bank nağd kredit almaq istəyənlərə sərfəli fürsətlər yaradır. Belə ki, gündəlik təlabat krediti əldə etmək istəyənlər məbləğdən asılı olaraq kreditini minimum həddə hissə-hissə ödəmək şansı qazanırlar.
Büdcəsinə uyğun kredit axtaranlar bankdan əldə edəcəkləri 1 000AZN məbləğdə kredit üçün ayda 27AZN, 3 000AZN kredit üçün ayda 79AZN, 5 000 AZN kredit üçün ayda 132AZN, 10 000AZN kredit məbləği üçün ayda 263AZN-dən başlayaraq ödəniş etmək imkanı əldə edirlər. Qeyd edək ki, əməkhaqqını Kapital Bank və ya digər banklardan alanlar 50 000 manatadək nağd pul kreditini illik 10.9% dan başlayaraq maksimum 59 ayadək ala bilərlər.
Minimum aylıq ödənişlə kredit imkanından yararlanmaq üçün həm onlayn müraciət edə, həm də sizə ən yaxın Kapital Bank filialına yaxınlaşa bilərsiniz. Digər bankda kredit öhdəlikləri olan müştərilər də bu imkanlardan yararlana bilərlər. / banker.az