Türkiyə və ABŞ-dan çatdırılma: "Demir Cargo" ilə - RAHAT VƏ ASAN
Türkiyə və ABŞ-dan çatdırılma: "Demir Cargo" şirkəti Azərbaycan sakinləri üçün yeni imkanlar təqdim edir.
İndi siz Türkiyə və ABŞ-dan məhsullar sifariş edib, onları ən yaxın çatdırılma nöqtəsindən əldə edə bilərsiniz.
Xidmət yeni olsa da, artıq sizə Amazon, Nike, Puma və digər məşhur mağazalardan alış-veriş etmək imkanı yaradır. Bununla yanaşı, geyim, elektronika, kosmetika, ayaqqabı və aksesuarlar kimi kateqoriyalardan orijinal məhsullar sifariş edə bilərsiniz.
"Demir Cargo" mobil tətbiqini yükləməklə çatdırılma prosesi daha da sadədir. Belə ki, tətbiq vasitəsilə rahat şəkildə mövcud mağazalara baxaraq sifarişlərinizi real vaxtda izləyib çatdırılma statusu haqqında bildirişlər ala bilərsiniz.
Həmçinin dostlarınızı xidmətdən istifadə etməyə dəvət edərək onların hər bir sifarişindən 5% qazana bilərsiniz. Proqramın bütün detalları mobil tətbiqdə və ya demircargo.az saytında mövcuddur.
"Demir Cargo" xaricdən alış-verişi daha sadə, rahat və əlçatan edir. Sevimli məhsullarınızı elə bu gün sifariş edərək xidmətin üstünlüklərindən yararlana bilərsiniz.
"Demir Cargo" "Demirören Holding"in idarəsi altında Azərbaycanda 100-dən çox filial vasitəsilə müştərilərinə xidmət edir. "Demir Cargo" yaxın zamanda 2 milyonuncu bağlamanı çatdıraraq müştərilərinin etimadını bir daha təsdiqləyəcək. / fed.az