Yelo Sabit ilə pulunu gəlir mənbəyinə çevir
Vəsaitini təhlükəsiz şəkildə artırmaq və yüksək gəlir qazanmaq üçün Yelo Bank-ın əla təklifi var. İndi Bankın "Yelo Sabit" əmanəti ilə gəlir əldə etmək üçün bir il gözləməyə ehtiyac yoxdur! Əmanətçilərimiz artı
Yelo kart sahibləri pulsuz köçürmələrin rahatlığını yaşayır
Yelo Bank-ın sevimli Yelo kart məhsulu təqdim etdiyi üstünlüklərlə diqqətləri öz üzərinə çəkməyə davam edir. Xərclərindən və kart balansından gəlir qazanmaq istəyirsənsə, Yelo kart tam sənlikdir. Kartın əsas üstünlüklər
Yelo kartları ilə ölkədaxili bütün kartlara pulsuz köçürmələr
Yelo Bank-dan gözlənilən yenilik! Artıq Yelo debet kartları ilə ölkədaxili istənilən bank kartlarına köçürmələr (C2C) komissiyasızdır! Yeniliyə əsasən komissiyasız pul köçürmələrinin şərtləri belədir:. Ay ərzində 300 AZ
Az pulla hansı işi qurmaq olar?
Minimal sərmayə ilə hansı biznesi açmaq mümkündür? Bu kolleksiyada siz öz biznesiniz üçün ideyalar tapa bilərsiniz. Təqdim etdiyimiz biznes növlərində ilk gündən işçi heyəti, ofis və çoxlu kapital tələb edilmir. Naharları
Pulsuz olan yeni "akart" nədir və hansı üstünlükləri var? – İZAH
Yeni "aKart" rəqəmsal kartı təqdim edilib. Rəqəmsal kart həm fakturalı xətt, həm də fakturasız xətt (SimSim) abunəçiləri üçün nəzərdə tutulub. "PAŞA Bank", "VİSA", "AzİnTelecom" il
Cek Ma: "Həqiqətən nəsə etmək istəyirsinizsə, bunu pulsuz edin"
Keçən ilin sentyabr ayının 10-u Çinin Alibaba şirkətinin yaradıcısı və milyarder Cek Manın 55 yaşı tamam oldu. O, bu tarixi təqaüdə çıxmaqla qeyd etdi: Ma Alibaba-nı direktorlar şurasının sədri vəzifəsindən çıxdı. Bu münasibətl
Dünya əhalisinin internetdən istifadə qabiliyyəti hələ də qeyri- bərabərdir.
Ötən illərin göstəricilərinə əsasən dünya əhalisinin üçdə biri həlı də internetdən istifadə etmir. Bunu BMT- nin əməkdaşı Kanako Mabuçi deyib.Mobil internetdən yoxsul təbəqənin 1,5 milyard nəfəri istifadə edir.yalnız 400milyo
Azərbaycanda əhalinin 1.25 milyonu internetdən istifadə etmir
Azərbaycanda əhalinin 1.25 milyonu internet istifadəçisi deyil. 230-dan artıq ölkədə monitorinqlər aparan şirkətin ölkəmizlə bağlı rəsmi hesabatına əsasən, 2024-cü ilin əvvəlinə dair statistik məlumatlara əsasən Azərbaycand
Almaniyada 3.4 milyon insan heç vaxt internetdən istifadə etməyib
Almaniyada 16-74 yaş arası insanların demək olar ki, 6 faizi internetdən istifadə etmir. Bu isə 3,4 milyon insan deməkdir. Bu barədə Federal Statistika İdarəsi ötən il kommunikasiya sektorunda istifadəçilərin davranışı il
Dünyada internetdən istifadə edənlərin sayı artır
Bu ilin sonunadək dünyada internet istifadəçilərinin sayı 5,3 milyard nəfər və ya dünya əhalisinin üçdə ikisini təşkil edəcək. Belə məlumatlar Beynəlxalq Telekommunikasiya İttifaqının (BTİ) "2022-ci ildə genişzolaql
AccessBank-da artıq 12 aya pulunuzun üstünə 12+0,25 faiz gəlir
Sizin yerli Avropa bankınız – AccessBank müştərilərinə sərfəli və etibarlı qazanc imkanı yaradır. Yenilənmiş depozit təklifi ilə indi həm yüksək gəlir, həm də əlavə bonuslar qazana bilərsiniz. İndi AccessBank-da müddətl
Yelo kart sahiblərinə daha çox qazanc imkanı
Yelo Bank müştərilərinə daha sərfəli bankçılıq təcrübəsi təqdim etməyə davam edir. Novruz bayramı ərəfəsində Yelo Kart sahibləri üçün Bank-ın xüsusi hədiyyəsi var – kartdakı qalığa hesablanan faizlər artırıldı!. Artıq Yel
XalqKartı indi pulsuz əldə edin
Müştərilərə müxtəlif loyallıq imkanları təqdim edən XalqKartı indi pulsuz əldə etmək mümkündür. 30 aprelədək 3 illik XalqKart Petrol və XalqKart Cashback kartları müştərilərə pulsuz təqdim ediləcək. . Xalq Bankın təqdim etdiy
Unibank kartınızla daha çox keşbek qazanın
Siz də "Unibank"ın keşbek proqramının Pro mərhələsindəsiniz? Əgər bu mərhələyə keçmisinizsə, o deməkdir ki fevral ayında Unibank kartları ilə ödənişlərinizdən yüksək keşbek qazanacaqsınız. Bu ay üçün təkcə keşbe
AccessBank-dan 12+0,25 faizlik depozit imkanı
Sizin yerli Avropa bankınız – AccessBank, müştərilərinə yüksək gəlir və əlavə bonuslar əldə etmək imkanı qazandıran yeni depozit təklifi təqdim edir. Məqsədimiz müştərilərimizə əmanətlərin səmərəli idarə edilməsi üçün maliyy
Elektrikli avtomobil qazanmaq imkanı
Expressbankın VISA kart istifadəçiləri ilə keçirdiyi Şans Ekspressi lotereyasının artıq IV rübü başlayıb!. 2024-cü ilin aprel ayından start götürən bu lotereyada artıq 11 şanslı qalib müxtəlif qiymətli hədiyyələr qazanıb
Pulun bir neçə bankda cəmləşməsinin qarşısı alınır - "Banklar depozit sahəsində aktiv rəqabət aparmağa başlayıblar"
"Mərkəzi Bankın yenilənmiş məcburi ehtiyat qaydaları bank sektorunda təmərküzləşməni azaltmaqla bərabər, depozit sahəsində aktiv rəqabətə səbəb olub. Əvvəllər böyük banklarda əmanət faizləri 5-6 faiz, digər banklard
Yelo Bank-da əmanətindən 12% parlaq qazanc əldə et
Vaxt keçdikcə daha çox gəlir qazanmaq istəyirsən? Yelo Bank-da vaxt sənin xeyrinə işləyir! İndi "Yelo Sabit" məhsulu üzrə AZN valyutasında min. 12 aylıq yerləşdirilmiş əmanətlər 12% gəlir qazandırır! Əmanətlər 3-2
"Qara cümə"də ən çox pulu bu ölkədə xərcləyirlər
İtaliya "qara cümə" və "kiber bazar ertəsi" endirimlərinə ən çox maraq göstərilən Avropa İttifaqı (Aİ) ölkəsidir. 5 gün ərzində 200 milyon nəfər - ALIŞ VERİŞ EDİB. xəbər verir ki, bu barədə "PwC"
internetden pul qazanmaq xeberleri 2025, internetden pul qazanmaq haqqinda melumat , internetden pul qazanmaq biznes xeberleri, internetden pul qazanmaq haqqinda ətraflı Biznes.az saytında oxuyun