Yelo kartları ilə ölkədaxili bütün kartlara pulsuz köçürmələr®Yelo Bank-dan gözlənilən yenilik! Artıq Yelo debet kartları ilə ölkədaxili istənilən bank kartlarına köçürmələr (C2C) komissiyasızdır! Yeniliyə əsasən komissiyasız pul köçürmələrinin şərtləri belədir:
Ay ərzində 3000 AZN ekv.-dək-0% komissiya,
Ay ərzində 3000 AZN ekv.-dən çox – 1% (min. 1 AZN/USD/EUR) komissiya
Xatırladaq ki, köçürmələr ilə yanaşı, Yelo kartları ilə Yelo Bank və Azərpoçt-a məxsus ATM-lərdən vəsait nağdlaşdırma da yuxarıda təyin olunmuş limit çərçivəsində komissiyasızdır. Digər müsbət xəbər isə ondan ibarətdir ki, Yelo Premium kartını artıq 5 illik şərtlərlə əldə etmək mümkündür.
Yelo kart indi həmişəkindən daha parlaqdır. Bu yaxınlarda Yelo kart üzrə yüksək cashback kateqoriyalarının sayı artıb. Artıq ay ərzində "Market", "Geyim", "Kafe & Restoran", "Elektronika mağazaları", "YDM" və "Aptek" kateqoriyalarından istənilən 3-nü seçməklə yüksək faizdə (hər biri 5% olmaqla) cashback qazanmaq mümkündür. Həmçinin, bu kart üzrə hər ay kart qalığına illik 6%-dək gəlir və partnyor şəbəkəsi üzrə 30%-dək əlavə cashback qazanmaq olar. Minimal ilkin mədaxillə kartı pulsuz almaq da mümkündür. Siz də xərclədikcə qazanmaq üçün Yelo kart sifariş edə bilərsiniz: Kartdan karta pul kocurme və digər xidmətlər barədə əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.