Xaricə pul köçürmələri Yelo App ilə daha rahat
®Sevdiklərinə sürətli və təhlükəsiz şəkildə pul göndərmək istəyirsən? Yelo Bank-da Zolotaya Korona təcili pul köçürmə sistemi ilə Rusiya, Türkiyə, Gürcüstan, Qazaxıstan və digər ölkələrə bank hesabı açmadan saniyələr içində pul göndərmək mümkündür! Xidmətdən istənilən Yelo Bank filiallarına yaxınlaşmaqla cəmi bir neçə dəqiqə ərzində faydalana bilərsən.
Filiala gəlməyə vaxtın yoxdursa, Yelo Bank rahatlığının qeydinə qalıb! Pul köçürmələrini Yelo App vasitəsilə filiala gəlmədən bir neçə kliklə həyata keçirə bilərsən. Bunun üçün sadəcə tətbiqə daxil olub "Zolotaya Korona" xidmətini seç və saniyələr içində istənilən valyutada xaricə pul göndər. Heç bir əlavə sənəd və ya gözləmə olmadan, tam rahat və təhlükəsiz köçürmənin üstünlüklərindən faydalan! Tətbiqi yükləmək üçün: .
Yelo Bank-dan pulsuz kart sifarisi ilə maraqlanırsınız? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.