Yelo kartdakı vəsaiti illik 7%-dək gəlir ilə artır
Yelo kartdakı vəsaiti illik 7%-dək gəlir ilə artır®Yelo Bank müştərilərinə yeni və sərfəli bankçılıq imkanları təqdim etməyə davam edir. Yelo Kart sahibləri, xərclədikcə cashback qazanmaqla yanaşı, kart qalığında faiz əldə etmək imkanına da shibdirlər!
30 may 2025-ci il tarixinə qədər Yelo Light kartı ilə qalığa illik 6% faiz, Yelo Premium və Yelo Infinite kartları ilə isə illik 7% gəlir əldə etmək mümkündür. Üstəlik, bu kampaniya çərçivəsində, kartın qalıq məbləğinin limitləri də artırılıb:
Yelo Bank həmçinin cashback imkanlarını daha da cazibədar edir. Hər ay kart sahibləri trendə uyğun təqdim olunan kateqoriyalardan birini seçərək yüksək cashback əldə edə bilərlər. Yelo kartları ilə xərclədikcə cashback, xərcləmədikcə isə qalığa faiz qazanacaqsan!
Daha çox rahatlıq üçün, Yelo kartı onlayn sifariş et, pulsuz olaraq ünvana çatdırılsın: .
Yelo taksit kartı haqqında əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.