AccessBank-da artıq 12 aya pulunuzun üstünə 12+0,25 faiz gəlir
AccessBank-da artıq 12 aya pulunuzun üstünə 12+0,25 faiz gəlir®Sizin yerli Avropa bankınız – AccessBank müştərilərinə sərfəli və etibarlı qazanc imkanı yaradır. Yenilənmiş depozit təklifi ilə indi həm yüksək gəlir, həm də əlavə bonuslar qazana bilərsiniz.
İndi AccessBank-da müddətli depozit yerləşdirən müştərilər 12%-dək gəlir əldə etməklə yanaşı, əlavə üstünlüklərdən də yararlana bilərlər. 100 000 AZN və daha çox məbləğdə əmanət yerləşdirənlər illik 12%-dək gəlir, əlavə 0,25% bonus fürsəti qazanırlar. Qeyd edək ki, +0,25% bonus yalnız 12-24 aylıq müddətli və faizlərin müddətin sonunda götürülməsi şərti ilə açılan əmanətlər üçün keçərlidir.
AccessBank-da depozit yerləşdirməyin bir sıra üstünlükləri var: beynəlxalq səhmdarları olan etibarlı yerli Avropa bankının müştərisi olursunuz, rəqabətqabiliyyətli faiz dərəcələri ilə sərfəli gəlir əldə edirsiniz, Əmanətlərin Sığortalanması Fondu tərəfindən depozitləriniz qorunur.