AccessBank-dan 12+0,25 faizlik depozit imkanı
AccessBank-dan 12+0,25 faizlik depozit imkanı®Sizin yerli Avropa bankınız – AccessBank, müştərilərinə yüksək gəlir və əlavə bonuslar əldə etmək imkanı qazandıran yeni depozit təklifi təqdim edir. Məqsədimiz müştərilərimizə əmanətlərin səmərəli idarə edilməsi üçün maliyyə həllərinin təqdim edilməsidir.
Yeni təklif ilə AccessBank-ın müddətli depozitinə pul yatıranlar 12%-dək gəlirlə limitlənmir. 100 000 AZN-dən yuxarı əmanət yerləşdirənlər illik 12 %-dək gəlir + 0,25 % bonus qazanmaq imkanı əldə edir. Qeyd edək ki, + 0,25 % bonus imkanı – müddəti 18-24 ay olan, faizləri müddətin sonunda götürmək şərti ilə açılan əmanətlər üzrə keçərlidir.
Müddətli əmanət haqqında ətraflı məlumat:
AccessBank-da depozit yerləşdirməyin üstünlükləri:
Tamamilə beynəlxalq səhmdarlara malik bankın müştərisi olursunuz.
Sərfəli depozit faizi əldə edirsiniz.
Banka yerləşdirilən depozitlər Əmanətlərin Sığortalanması Fondu tərəfindən qorunur.
Siz də pulunuzu AccessBank-a yatırın, gəlirinizi daha da artırın!
*AccessBank QSC Azərbaycan Respublikası Mərkəzi Bankı tərəfindən 25 oktyabr 2002-ci il tarixli 245 saylı lisenziya əsasında fəaliyyət göstərir. Bankın Baş ofisi Bakı şəhəri, Yasamal rayonu, Tbilisi prospekti 3 ünvanında yerləşir. / banker.az