Maraqlı     Tarix: 26 avqust 2024
Kredit Həyat Sığortası kredit götürən və kredit borcu olan şəxslər üçün nəzərdə tutulmuşdur. İstehlak krediti götürən şəxslərin həyatları sığortalandığı halda, şəxs vəfat etdikdə və ya əmək qabiliyyətini itirdikdə (əllillik
Təhsildən kənarda qalan uşaqlar
Uşaqların təhsildən kənarda qalması problemi Azərbaycanın sosial inkişaf gündəliyində mühüm yer tutur. Cəmiyyətin gələcək intellektual və iqtisadi potensialı birbaşa erkən yaş dövründə uşaqlara göstərilən diqqət və təhsi
Tramp bir il ərzində xarici investisiyaları Amerika sənayesinə cəlb etməyə çalışıb. Bəs yerli müəssisələr rəqabətə tab gətirə bilməsə nə baş verər?. Morain, Ohayo ştatı. Prezident Tramp qloballaşma nəticəsində itirilmiş i
Kamran Məmmədov ilə müsahibə
Kamran Məmmədov kimdir? Qısaca özünüz haqqında məlumat verin. Mən Kamran Məmmədov - sahibkar, brend strategiyası üzrə təlimçi və rəqəmsal həllər yaradan bir qurucuyam. Son illər əsas fəaliyyətim şəxsi brendləşmə, texnoloj