"Azərbaycan İnvestisiya Şirkəti" - YENİ ŞİRKƏT YARADIB
"Azərbaycan İnvestisiya Şirkəti" ASC "StarMining" ilə birgə "Shahbulaq Mining" şirkətini təsis edib.
"Azərbaycan İnvestisiya Şirkəti"nin investisiya portfelinin dəyəri - AÇIQLANIB
FED.az xəbər verir ki, bu barədə iqtisadiyyat naziri, Azərbaycan İnvestisiya Şirkətinin Müşahidə Şurasının sədri Mikayıl Cabbarov öz rəsmi Twitter səhifəsində yazıb.
Qeyd edək ki, "StarMining" işğaldan azad edilmiş ərazilərimizdə reallaşdırılacaq Şahbulaq daş karxanası layihəsinə dair müsabiqənin qalibidir.
Hazırda Ağdam rayonunda yerləşən Şahbulaq yatağının ehtiyatının dəqiqləşdirilməsi məqsədilə geoloji tədqiqat işləri aparılır.
Biznes     Tarix: 25 yanvar 2023
"S.Q.Kərimov adına Kür-Təcrübi Nərə Balıqartırma Zavodu" MMC (VÖEN: 650044821) fəaliyyətinə xitam verilir". 1,5 milyon manatlıq balıq zavodu - MMC-YƏ ÇEVRİLİR. biznes və maliyyə xəbərləri protalı xəbər veri
"Azəri Med" QSC (VÖEN: 150072561) təşkilati-hüquqi formasını dəyişir. biznes və maliyyə xəbərlərini portalı xəbər verir ki, şirkət MMCy-yə çevrildiyini elan edir. Qeyd edək ki, "Azəri Med" QSC 2004-c
"Bakışəhərtikintimexanikləşdirmə" ASC səhmdarlarının növbəti ümumi yığıncağı keçiriləcək. "Bakı Teleqrafı" ASC-nin yeni rəhbəliyi seçiləcək - YIĞINCAQ. biznes və maliyyə xəbərləri portalı xəbər verir ki