Sosial məsuliyyətli bankçılıq prinsiplərinə sadiq qalan TuranBank yaşlı əhalinin asudə vaxtının səmərəli təşkili, həyat keyfiyyətini yaxşılaşdırmaq və onların sosial rifahını təmin etmək məqsədilə "Üçüncü Bahar"
"Hadisələrin xəritəsi" adlı yeni layihə üzərində iş aparırıq"
İnkişaf mərhələsini nəzərə alaraq növbəti dövrdə innovativ yanaşmalar və müştəri məmnuniyyətinə əsaslanan dəyişikliklərlə sığorta sektorunda yeni tətbiqlər həyata keçiriləcək. Bu sözləri İcbari Sığorta Bürosunun (İSB) İcraç
"PAŞA Bank"ın səhmarlarının növbəti ümumi yığıncağı keçiriləcək
18 mart 2026-cı il tarixində "PAŞA Bank" ASC səhmarlarının növbəti ümumi yığıncağı keçiriləcək. Marja Məlumatların Elektron Açıqlanması Sistemində yerləşdirilən bildirişə istinadən xəbər verir ki, yığıncaq  müvafi
XalqKart-ı indi pulsuz əldə edin
30 iyunadək 3 illik XalqKart Petrol və XalqKart Cashback kartları müştərilərə pulsuz təqdim ediləcək. Xalq Bankın təqdim etdiyi XalqKart müxtəlif loyallıq imkanlarını özündə birləşdirir. XalqKart Petrol kartı ilə müştərilə