19 mart 2025-ci il tarixində ölkənin birinci bankı Kapital Bank-ın İdarə Heyətinin sədri və Baş İcraçı Direktor Fərid Hüseynov dördüncü "Yüksəliş" müsabiqəsinin qalibi Elnur Abdullazadə ilə mentorluq proqramı çərçivəsind
AMB Şuşadakı poçt filialına bank lisenziyası verib
Azərbaycan Mərkəzi Bankı (AMB) Rəqəmsal İnkişaf və Nəqliyyat Nazirliyinə məxsus "Azərpoçt" MMC-nin Şuşa filialına bank fəaliyyəti üçün lisenziya verib. Bu barədə AMB-yə istinadən xəbər verir. Məlumata görə, bununl
"Azərbaycanın və ümumilikdə Qafqaz regionunun ilk tam inteqrasiyalı rəqəmsal ekosistemi məhz Bir ekosistemidir"- Fərid Məmmədov
"Azərbaycanın və ümumilikdə Qafqaz regionunun ilk tam inteqrasiyalı rəqəmsal ekosistemi məhz Bir ekosistemidir"- Fərid Məmmədov, Bir ekosisteminin Baş icraçı direktoru  . Rəqəmsallaşma və texnoloji yeniliklər həyatımızı
Son 1 avtomobil uduşu
Expressbank VISA kart istifadəçiləri üçün keçirilən "Şans Ekspressi" lotereyasının IV rübü üzrə ikinci tirajının qalibləri təsadüfi seçimlə müəyyənləşib. Qaliblərin seçimi bankın rəsmi sosial media hesablarını
Azər Türk Bankdan müştərilərinə bayram günlərində 5% cashback
Dövlət bankı Azər Türk Bank Novruz və Ramazan bayramları günlərində Google Pay və Apple Pay təmassız ödəniş sistemləri vasitəsilə ölkə daxilində aparılan əməliyyatlar üzrə kampaniya elan edir. . Belə ki, 2025-ci il 20 mar
Azərbaycan Mərkəzi Bankı (AMB) bu il cari əməliyyatlar balansının profisitinin 5,5 milyard ABŞ dolları olacağını proqnozlaşdırır. Bunu AMB-də keçirilmiş mətbuat konfrasında qurumun baş direktoru Vüqar Əhmədov bildirib. "Ümumilikd
Bank xəbərləri
Bank xəbərləri , Banklar haqqında ən son xəbərləri Biznes.az saytı ilə oxuya bilərsiz. Depozit faizləri, Kredit faizlərini öyrənmək, Bankların yenilikləri və faiz dərəcələrini izləmək üçün saytda Bank xəbərləri bölməsinə baxın. KapitalBank, UniBank, Leobank, bank Respublika və digər banklar arasında ən yaxşı bank hansıdır ? Hansı daha sərfəli şərtlər təklif edirlər ? Bu haqda ən son məlumatları Biznes.az-da banklar tərəfindən yerləşdirilmiş məlumatları oxuyun. Debet kartı, Kredit kartı, hansı cashback imkanları verir, Hansı daha sərfəlidi ? Banklarda yeniliklər tez-tez olur, ona görə ən son Bank xəbərlərini Biznes.a saytında oxuyun. İpoteka kredit verən banklar hansılardı, illik faizləri və şərtlıri hansılardı bu haqda Banklar son xəbərlərində məlumatlar verirlər.