Faizsiz taksitlə Sevgililər Günü hədiyyəsini seçmək daha rahatdır
Faizsiz taksitlə Sevgililər Günü hədiyyəsini seçmək daha rahatdır®Sevgililər Günü yaxınlaşır, mükəmməl hədiyyəni seçmək artıq daha asan və sərfəlidir! Yelo Taksit kartı ilə seçilmiş partnyor mağazalarda 2-24 ay müddətinə faizsiz taksit imkanı əldə et və büdcənə uyğun ödəmə rahatlığından faydalan!
Yelo Taksit kartı ilə alış-veriş edərkən artıq fiziki kart təqdim etməyə ehtiyac yoxdur! Sadəcə kassirə alış-verişinin taksitlə olacağını bildir və Yelo mobil tətbiqinə gələn sorğunu təsdiqlə. Budur, taksitli alış-verişin tamamlandı!
Sevgililər gününü Yelo Taksit kartının üstünlükləri ilə qarşıla! Onlayn sifarişlə çatdırılma pulsuzdur:Bank xidmətləri, eləcə də tecili kredit haqqında əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.