Kommunal ödənişlərinizi Unibank mobil tətbiqində edin və qazanın
Kommunal ödənişlərinizi Unibank mobil tətbiqində edin və qazanınHavalar soyuduqca artan kommunal ödənişlərinizi çox sərfəli və rahat şəkildə ödəyə bilərsiniz.
Unibank kartları dekabr ayı ərzində işıq, qaz, su və istilik ödənişlərinə 2 % keşbek  verir. İndi UBank mobil tətbiqindən Unibank kartı ilə ödədiyiniz bu kommunal ödənişlərin məbləğinin 2%-i kartınıza qayıdacaq.
Unibank kartları müştərilərinə müxtəlif sahələrdə yüksək keşbek qazandıran kart məhsulları sırasındadır. Bu ilin 11 ayı ərzində Unibank müştəriləri öz kartları ilə etdikləri ödənişlər nəticəsində ümumilikdə 6,5 milyon manat keşbek qazanıblar.
Hazırda 1000-dən artıq partnyor mağaza və xidmət mərkəzlərində UCard ilə alış- veriş edərkən və xidmətlərdən istifadə zamanı xərclənən vəsaitdən yüksək keşbek qazana bilərsiniz.
UCard sahiblərinə 5% keşbek qazandıran ticarət və xidmət kateqoriyaları:
-Dünyanın bütün marketləri və onlayn marketlər;
-Dünyanın istənilən kafe və restoranlarında ödənişlər, onlayn sifarişlər də daxil olmaqla;
- Parkinqlər.
Ümumi keşbek şərtləri və partnyorların siyahısı haqda daha ətraflı  səhifəsindən məlumat almaq mümkündür. Partnyor və qeyri-partnyor siyahısında istənilən sektordan tərəfdaş tapmaq olar.
Əgər UCard-ınız yoxdursa, sizə yaxın Unibank filialına yaxınlaşaraq, elə yerindəcə, çox rahat şəkildə və pulsuz, bu çoxvalyutalı karta sahib ola bilərsiniz.