Yelo Bank-dan birgünlük deyil, 40 günlük endirimli kredit kampaniyası
Yelo Bank-dan birgünlük deyil, 40 günlük endirimli kredit kampaniyası®Bu bir "Black Friday" kampaniyası deyil. Belə ki, Yelo Bank-ın cəmi 9.9% ilə kredit kampaniyası birgünlük və birhəftəlik deyil, düz ilin sonuna kimi davam edəcək. 50 000 AZN-dək nağd pul kreditini elə indi zaminsiz şəkildə əldə etmək mümkündür.
Böyük alış-verişlərini Black Friday həftəsinə və ya ilin sonuna saxlayanlar üçün bu təklif tam göydəndüşmə olacaq. İstər səyahət planlayanlar, istər avtomobilini dəyişmək istəyənlər, istərsə də evini təmir etməyi düşünənlər növbəti 40 gün ərzində bu kampaniyadan rahatlıqla faydalana bilər. Kreditin maksimal müddəti 59 ay, komissiya isə cəmi 0.5%-dir.
Vaxt itirmədən illik 9.9%-li kredit üçün elə indi onlayn müraciət edə bilərsiniz: bit.ly/onlnkrdt
Online kredit ilə bağlı əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.