Yelo Bank əməkdaşları üçün təşkil edilmiş liderlik proqramı başa çatdı
Yelo Bank əməkdaşları üçün təşkil edilmiş liderlik proqramı başa çatdı®Yelo Bank ardıcıl ikinci ildir ki, ADA Universitetinin İxtisasartırma Proqramının təşkil etdiyi "Liderlik Bacarıqlarının İnkişafı" proqramında iştirak edir. Builki proqrama Bank-da menecer vəzifələrini icra edən 25 əməkdaş qoşulub.
Bank xidmətləri, o cümlədən mikro kredit haqqında əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.
Yelo Bank əməkdaşları üçün təşkil edilmiş liderlik proqramı başa çatdıYelo Bank əməkdaşları üçün təşkil edilmiş liderlik proqramı başa çatdıYelo Bank əməkdaşları üçün təşkil edilmiş liderlik proqramı başa çatdıYelo Bank əməkdaşları üçün təşkil edilmiş liderlik proqramı başa çatdıYelo Bank əməkdaşları üçün təşkil edilmiş liderlik proqramı başa çatdı/ banker.az