Yelo Bank ölkəmizin yaşıllaşdırılmasına öz töhfəsini verdi
Yelo Bank ölkəmizin yaşıllaşdırılmasına öz töhfəsini verdi®Yelo Bank, korporativ sosial məsuliyyət çərçivəsində ekoloji mühitin yaxşılaşdırılmasına yönələn təşəbbüsləri dəstəkləməyə davam edir. Bank bu dəfə Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 100 illiyi münasibətilə təşkil olunan ağacəkmə kampaniyasına qoşulub.
Bankın rəhbərliyi və əməkdaşları Azərbaycan Banklar Assosiasiyasının (ABA) təşkilatçılığı ilə Müşfiqabad qəsəbəsində keçirilən ağacəkmə aksiyasında iştirak ediblər. Tədbir çərçivəsində maliyyə sektorunun nümayəndələri ilə birlikdə 1 hektar ərazidə 625 Eldar şamı və zeytun ağacı əkilib.
Qeyd edək ki, aksiya Azərbaycan Respublikasının Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyi, Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı, ABA, Azərbaycan Sığortaçılar Assosiasiyası, Azərbaycan Mikromaliyyə Assosiasiyası, Azərbaycan Fond Bazarı İştirakçıları Assosiasiyası və Azərbaycan Fintex Assosiasiyası (AzFina) arasında imzalanmış Anlaşma Memorandumu çərçivəsində həyata keçirilib. Memorandumun əsas məqsədi 10 il ərzində ölkə üzrə ümumilikdə 1 milyon ağacın əkilməsinə nail olmaqdır.
Yelo Bank bu istiqamətdə həyata keçirilən layihələrdə fəal iştirak etməyə davam edəcək.
Bank xidmətləri, o cümlədən tez kredit əldə etmək haqqında əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.
Yelo Bank – Parlaq bankçılıq!
Yelo Bank ölkəmizin yaşıllaşdırılmasına öz töhfəsini verdiYelo Bank ölkəmizin yaşıllaşdırılmasına öz töhfəsini verdiYelo Bank ölkəmizin yaşıllaşdırılmasına öz töhfəsini verdiYelo Bank ölkəmizin yaşıllaşdırılmasına öz töhfəsini verdiYelo Bank ölkəmizin yaşıllaşdırılmasına öz töhfəsini verdi/ banker.az