"Azərlotereya"nın "poz-qazan" lotereyalarında sentyabrda böyük uduşlar - QAZANILIB
Ölkənin qanuni lotereya təşkilatçısı və idman mərc oyunları operatoru "Azərlotereya" ASC-nin təşkil etdiyi "poz-qazan" lotereyaları üzrə sentyabr ayında ümumilikdə 8 böyük uduş qazanılıb.
Onlardan "Şans ulduzu" ani lotereyasında 50.000 və 10 000, "Qızıl"da 25 000, "Zümrüd"də 1 dəfə, "10X" və yeni satışa çıxan "Ani 50" lotereyasında isə 2 dəfə 10 000 manat mükafat şanslı qaliblərini sevindirib.
Uduşların qazanıldığı bölgələrə gəlincə, "Şans Ulduzu"nda hər 2 uduşlu bilet (50 000 və 10 000 manat) Gəncə sakinlərinə qismət olub. "Qızıl" ani lotereyasında böyük uduş – 25 000 manat Göygöldə qazanılıb.
"Ani 50"də 10 000 manat uduşlardan biri Bakı, digəri Şəki sakininin bəxtinə çıxıb. "10X" ani lotereyasında da 10 000 manat qazanan qaliblərdən biri Bakı, digəri Saatlı sakini olub. "Zümrüd" ani lotereyasından 10 000 manatlıq uduş Bərdədə qazanılıb.
Qeyd edək ki, "Azərlotereya" ASC-nin ani lotereya biletlərində 200 000, 100 000, 50 000 və 25 000 manatlıq böyük uduşlar, eləcə də milyonlarla digər uduşlar şanslı qaliblərin gözləyir. Ani lotereya biletlərini lotereya satış nöqtələri, "Azərpoçt" şöbələri və "Misli" məntəqələrindən əldə edə bilərsiniz. / fed.az