Bakıda HOT 50 smartfonları təqdim edilib - QİYMƏTLƏR
(®) Ötən həftə İnfinix-in təşkilatçılığı və Baku Electronics mağazalar şəbəkəsinin, GMT şirkətinin dəstəyi ilə Bakıda PUBG Mobile-ın Azərbaycanda ikinci rəsmi turnirinin finalı keçirilib.
Tədbir zamanı beynəlxalq texnologiya şirkəti İnfinix Mobility Azərbaycanda HOT 50 və HOT 50 Pro+ modelləri ilə təmsil olunan yeni HOT 50 smartfon seriyasını təqdim edib.
Çoxsaylı qonaq və azarkeşlərin toplandığı tədbir Crescent Mall-da baş tutub. 1 və 2-ci yerlərin qalibləri də elə yeni smartfonlarla və digər hədiyyələrlə təltif ediliblər.
Infinix HOT 50 modeli yeni və güclü Helio G100 prosessoru, 16GB-dək genişləndirilə bilən RAM-la təchiz edilib. Cihaz parlaq 6,78 düymlük, Full HD+ Always-On və 240Hz diskretizasiya və 120Hz yeniləmə tezliyinə malik ekranla təchiz edilib.
Infinix Hot 50 smartfonları artıq Baku Electronics və ölkənin digər böyük ixtisaslaşdırılmış mağaza şəbəkələrində satışdadır, qiymət daxili yaddaş həcminə görə fərqlidir: 128GB – 399 manata, 256GB – 459 manatadır.