Bank BTB biznes sahiblərinə əhəmiyyətli güzəştlər təklif edir
Bank BTB biznes sahiblərinə əhəmiyyətli güzəştlər təklif edir®Bank "BTB" ASC 15 illik yubileylə əlaqədar korporativ və biznes müştərilərinə bir necə xidmət üzrə güzəştlər kampaniyası elan edir. Əlavə olaraq müştərilərimiz Visa B2B Connect ödəniş sistemi üzrə möhtəşəm güzəştlərdən faydalanacaqlar. Belə ki, Kampaniya çərçivəsində:
Ölkə xaricinə USD/EUR/GBP-də köçürmələr 50% güzəştlə;
Səfər edən hüquqi şəxslərə VİSA Business Ultra (Platinum Business) kartı:
3 illik 50% güzəştlə, cəmi 50 AZN və 0% nağdlaşdırma ilə.  24/7 Visa Concierge xidməti və digər üstünlüklərdən istifadə;
Kampaniyanın müddəti may ayının sonunadək keçərlidir.
Əmək haqqı layihəsi üzrə yeni hesab açan hüquqi və fizik şəxs sahibkarlar üçün də təkliflərimiz var:
işçi sayı 50-dək olduqda əmək haqqı kartları 1 illik ödənişsiz
50 nəfərdən çox olduqda 3 illik ödənişsiz və ya köçürmə komissiyası 0.4% olmaqla 2 illik ödənişsiz əmək haqqı kartları;
Qeyd edək ki,  Bank "BTB"-nin müştəriləri beynəlxalq köçürmələri ən yüksək təhlükəsizlik standartlarına uyğun olaraq daha sürətli, etibarlı və kampaniya çərçivəsində əməliyyat xərclərini minimuma endirməklə həyata keçirəcəklər. Beləliklə, müştərilər yalnız əməliyyatlarının sürətindən deyil, həm də əməliyyatlarının şəffaflığından yararlanaraq riskləri minimuma endirə biləcəklər.