Biznes     Tarix: 11 iyun 2024
"Katex-Tütün" ASC-nin (3800177501) səhmdarlarının növbəti ümumi yığıncağı 29.03.2026-cı il tarixdə, saat 10-00-da  keçiriləcək. Azərbaycanda şirkət ləğv edilir, 150 minlik səhmi dövriyyədən çıxarılır. biznes v
"Xəzri Solutions" MMC-nin iflası ilə bağlı məhkəmə baxışı keçiriləcək. Quşçuluq şirkətinin rəhbərliyi seçiləcək - SƏHMDARLARI TOPLANIR. Ərizəçi "AECOM Exp Russia Limited" şirkətinin iddia ərizəsi əsasınd
Azərbaycanda 3 restorana "5 ulduz" səviyyəsi verilib
Ötən il Azərbaycan Qida Təhlükəsizliyi İnstitutunun (AQTİ) AQTİ-nin "Halal" uyğunluq sertifikatlaşdırması genişləndirilib, ölkədə ilk dəfə tətbiq edilən "Ulduz-reytinq" layihəsi çərçivəsində isə artı
"Baku Electronics"in Bakıda daha 3 mağazası - BAĞLANDI - ÜNVANLAR
"Baku Electronics"in Bakıda fəaliyyət göstərən daha 3 mağazası bağlanıb. xəbər verir ki, bağlanan mağazalar "Bravo Supermarket"lərin (20 yanvar, Əhmədli, Koroğlu) daxilidə fəaliyyət göstərib. "Bak
Azərbaycanda keçmiş bankir enerji şirkəti yaradıb
24 oktyabr 2025-ci ildə "NB Energy" Məhdud Məsuliyyətli Cəmiyyəti dövlət qeydiyyatına alınıb. 4,6 milyon manat vergi borcu olan şirkət adını təşkilati-hüquqi formasını dəyişir. biznes və maliyyə xəbərləri portal
22 may 2026-ci il saat 11.00-da "Bakı Teleqrafı" ASC səhmdarlarının növbəti illik ümumi yığıncağı keçiriləcək. Tenderlərdən milyonlar qazanan şirkət təşkilati-hüquqi formasını dəyişir.  xəbər verir ki, iclasın gündəliyind