Trendyolmilla ilkə imza atıb: Regenerativ pambıqdan cins kolleksiyası - FOTOLAR
Türkiyənin aparıcı moda brendlərindən olan Trendyolmilla Türkiyədə e-ticarətin dəb sektorunda ilk dəfə ekoloji davamlı (regenerativ) pambıqdan hazırlanan cins kolleksiyasını təqdim edir.  biznes və maliyyə xəbərləri portalı xəbə
Ölkənin qanuni lotereya təşkilatçısı və idman mərc oyunları operatoru "Azərlotereya" ilə bu Novruz xonçası müxtəlif uduşlarla zəngin olacaq.  biznes və maliyyə xəbərləri portalı xəbər verir ki,  bayrama özəl yepyen
"Grandtek" MMC-nin nizamnamə kapitalı azaldılır. Fransa şirkəti Azərbaycan bazarından gedir. biznes və maliyyə xəbərləri portalı xəbər verir ki, 495 min 484 manatdan azaldılaraq 200 00 manata azaldılır. Belə ki
Azərbaycan şirkəti mənfəətini bölüşdürüləcək - TOPLANTI
27 mart 2026-cı il saat 11.00-da "Sumqayıt Sənayetikinti Avtonəqliyyat" ASC Sumqayıt şəhəri, İnşaatçılar qəsəbəsində yerləşən inzibati binasında səhmdarların növbəti illik ümumi yığıncağı keçiriləcək. Dövlət agentliy