Birbank kartları ilə 200 AZN xərcləyin, 30 AZN qazanın kampaniyasının bitməsinə az qaldı
Birbank kartları ilə 200 AZN xərcləyin, 30 AZN qazanın kampaniyasının bitməsinə az qaldı®Ölkənin ilk rəqəmsal bankı Birbank-dan yeni "200 AZN xərclə, 30 AZN qazan" kampaniyası yekunlaşır. 2 oktyabr tarixinədək  Birbank Cashback taksit kartını onlayn əldə edən müştərilər kartın rəsmiləşdiyi gündən etibarən ilk 30 gün ərzində birdəfəlik 200 AZN və üzəri nağdsız alış-veriş etdikdə  30 AZN bonus qazanacaqlar.
Kampaniya yalnız taksit, POS terminal, eləcədə onlayn ödənişlərə şamil edilir. Bonus əməliyyatın ardından 3 iş günü ərzində müştərinin keşbek balansına köçürüləcək.
Kampaniya Birbank Chasback kartını Birbank mobil tətbiqi, və ya saytından onlayn müraciət əsasında əldə edən müştərilər üçün nəzərdə tutulub. Kampaniya haqqında ətraflı məlumat üçün:
Maliyyə əməliyyatları, pul köçürmələri, nağdlaşdırma və nağdlaşdırmaya bərabər tutulan əməliyyatlar, dövlət, cərimə, kredit, kommunal və sığorta ödənişləri kampaniya çərçivəsində nəzərə alınmır. Eyni zamanda Kapital Bank-da aktiv kredit kartı olan və kartın istifadə müddətinə 90 gündən çox qalan müştərilər kampaniyadan yararlana bilməyəcəklər.
Birbank kartı haqqında ətraflı məlumat üçün saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə və ya kartın Facebook və Instagram səhifəsinə müraciət edə bilərsiniz. Birbank kartını sifariş vermək üçün Birbank tətbiqini yükləyin, "1" yazıb 8196 qısa nömrəsinə SMS göndərin, WhatsApp vasitəsilə (+994 50) 999 81 96 nömrəsinə yazın və ya Birbank mərkəzlərinə müraciət edin. / banker.az