Tezliklə Bakıda daha bir alış-veriş və əyləncə mərkəzi açılır
Tezliklə Bakıda daha bir alış-veriş və əyləncə mərkəzi açılırTezliklə Bakıda "Sevinc Mall" ticarət və əyləncə mərkəzi fəaliyyətə başlayacaq.
Bakıda məşhur ticarət mərkəzi satılır - 13 MİLYON MANATA - DETALLAR
FED.az xəbər verir ki, bu barədə mərkəzin sosial media səhifələrində məlumat paylaşılıb.
"Sevinc Mall" ticarət və əyləncə mərkəzi Bakı şəhəri, Tofiq Abbasov 5 (Qara Qarayev metrosunun yanı) ünvanında yerləşir.
Artıq alış-veriş və əyləncə mərkəzində Second Cup (Coffee Company), CTR Chicken, HappyLand, Park Cinama, Pizza & More TWO Bros, Calista, Ali & Nino, Olivia, Grafika, McDonalds, Joma, Eat Me Kumpir, Doner Mangal marakalarının yer götürdüyü barədə məlumatı da paylaşılıb.
"Qara Qarayev" metrosunun Koroğlu istiqamətindəki çıxışından cəmi iki dəqiqəlik piyada məsafədə yerləşən Sevinc Mall həm yerləşdiyi ərazi və həm də "Koroğlu", "Neftçilər", "Xalqlar Dostluğu", "Əhmədli", "Həzi Aslano"v metro stansiyaları ərazisinin sakinləri üçün qeyd edilən ərazilərdə daha öncə mövcud olmayan ticarət mərkəzi təcrübəsini təklif edir. Tanınmış geyim brendləri, uşaq üçün əyləncə, kinoteatr, kafe və restoranları bir nöqtədə toplamaqla Sevinc Mall yerləşdiyi Nizami rayonuna yeni bir ab-hava gətirəcəkdir. (Marja)