ABŞ-nin kommersiya neft ehtiyatları 430 mln. bareli ötüb
Ötən həftənin yekunlarına görə, ABŞ-də kommersiya neft ehtiyatları 1 357 min barel artaraq 430 678 min barel təşkil edib. Bu barədə ABŞ-nin Energetika Nazirliyi yanında Energetika İnformasiyası Administrasiyasının (EIA) dər
EIA Azərbaycanda gələn il üçün neft hasilatı üzrə proqnozunu açıqlayıb
ABŞ-nin Energetika Nazirliyi yanında Energetika İnformasiyası Administrasiyası (EIA) Azərbaycanda 2024-2025-ci illər üçün orta hesabla gündəlik neft və digər maye karbohidrogenlərin hasilatı üzrə proqnozu açıqlayıb. EIA-nı
ABŞ-nin Energetika Nazirliyi yanında Energetika İnformasiyası Administrasiyası (EIA) 2024-2025-ci illər üçün maye karbohidrogenlərin gündəlik qlobal hasilatı üzrə proqnozunu açıqlayıb. EIA-nın aylıq hesabatına əsasən, b
Türkiyədə "Instagram" bərpa olunub
Türkiyədə "Instagram" blokdan çıxarılıb, bu barədə ölkənin Nəqliyyat Nazirliyinin rəhbəri Abdulkadir Uraloğlu bildirib, bu barədə -ya istinadən xəbər verir. Nazirin sözlərinə görə, "Instagram" Türkiy
"Google" Rusiyada BigQuery bulud servisini deaktiv edəcək
"Google" şirkəti sentyabrın 9-dan Rusiyada BigQuery bulud servisini deaktiv edəcək. Bu barədə "Softline" məlumat yayıb. Eyni zamanda, "Google Workspace" və "Google Cloud" bulud xidmətlər