Kriptovalyuta     Tarix: 11 mart 2024
"Binance Academy"nin Azərbaycanlı istifadəçiləri üçün - PULSUZ KURSLAR BAŞLAYIB
Binance, dünyanın aparıcı blokçeyn ekosistemi və ticarət həcminə görə dünyanın ən böyük kriptovalyuta birjası və onun təhsil bölməsi olan Binance Academy, Azərbaycandan olan istifadəçilər üçün "Kriptoməktəb" adl
"Kriptovalyuta sahəsində real inqilab - Maliyyə sisteminin bir hissəsinə çevriliblər" - EKSPERT AÇIQLADI
Dünyanın maliyyə sistemi böyük dəyişikliklər ərəfəsindədir, daha dəqiqi bu dəyişikliklər təqribən 15 il əvvəl başlayıb, amma hazırda özünü yeni miqyaslarda və sahələrdə gstərməkdədir. "Qara qızıl" dövrü bitir, neft
"Toncoin" ucuzlaşıb - DETALLAR
Telegram qurucusu Pavel Durovun həbsindən sonra Toncoin bazar dəyəri 13,96 milyard dollar səviyyəsinə çatıb. "Binance" kriptobirjası "Toncoin"in listinqini elan edib. xəbər verir ki, Durovun avqustun 25-d
Bitcoin 100 min dollara yaxınlaşır - ARTIM BAŞLADI
Dünyanın ən məşhur kriptovalyutası olan Bitcoin qiyməti son 24 saat ərzində 5.29% artaraq 98,831.28 dollar səviyyəsinə yüksəlib. İnvestisiya şirkətlərinin səhmlərinin dövriyyələrinin - HƏCMİ AÇIQLANDI. xəbər verir ki, laki
Ruslan Xəlilov: "Hazırda kripto bazarı ilə bağlı plan yoxdur"
Fundamental bazar məhsullarını dərinləşdirmədən birdən-birə rəqəmsal məhsullara keçmək çətindir. BFB-nin sədri: "Azərbaycanda fərdi investorların fəaliyyəti zəifdir". xəbər verir ki, bunu jurnalistlərə açıqlamasınd