Ən çox vergi ödəyən Azərbaycan şirkətlərinin siyahısı açıqlandıDövlət Vergi Xidmətinin yaydığı məlumatda bildirilir ki, vergi orqanları tərəfindən şəffaflaşmanın, vergi intizamının və sosial məsuliyyətin artırılması istiqamətində aparılan islahatlar dövlət və özəl sektor arasında qarşılıqlı etimadın yüksəlməsini təmin edir.
Ən çox vergi ödəyən Azərbaycan şirkətlərinin siyahısı açıqlandıDövlət Vergi Xidməti 2024-cü ildə ən çox vergi ödəyən və bu məlumatın ictimaiyyətə təqdim edilməsinə razılıq verən vergi ödəyicilərinin adlarını açıqlayıb.
Ən çox vergi ödəyən Azərbaycan şirkətlərinin siyahısı açıqlandıƏn çox vergi ödəyən Azərbaycan şirkətlərinin siyahısı açıqlandıƏn çox vergi ödəyən Azərbaycan şirkətlərinin siyahısı açıqlandıƏn çox vergi ödəyən Azərbaycan şirkətlərinin siyahısı açıqlandıƏn çox vergi ödəyən Azərbaycan şirkətlərinin siyahısı açıqlandıƏn çox vergi ödəyən Azərbaycan şirkətlərinin siyahısı açıqlandı/ marja.az