"Kontakt" yeni tədris ilinə 50%-dək endirimlərlə gəlir
Yeni dərs ilinin başlamasına sayılı günlər qaldı. Bəs siz necə, böyük qayıdışa hazırsınız? Elə isə başdan-başa yenilənmək üçün sentyabrın 15-dək "Kontakt" mağazalarına üz tutun və ehtiyacınıza uyğun hər növ məhsulu nağd alışda 50%-dək endirimlə alma şansı qazanın.
Bu kampaniyadan tək nağd alıcılar yox, həm də hissəli alışlara üstünlük verənlər yararlana biləcək. Çünki məhz "Kontakt"da smartfon və planşetlərin hər növ çeşidi ilkin ödənişsiz, 12 ay faizsiz, notbuklar 15, televizor, məişət texnikası və ev tekstilinin bütün növləri 18, mebellərin istənilən növü isə 24 ay ilkin ödənişsiz, faizsiz həmçinin komissiyasız təklif olunacaq.
Faydalı və maraqlı təkliflərin bir qisminə gəlin birlikdə göz gəzdirək:
1 TB daxili yaddaşı olan Lenovo notbuku yeni dərs ili üçün əsl başlanğıcdır.
15.6" ekran diaqonalı olan bu notbuku nağd alışda 790 yox, cəmi 499 manata alıb həm evdə, həm də universitetdə rahatlıqla istifadə edə, təqdimatlarınızı və dərslərinizi hazırlaya bilərsiniz.
2000 Vt-luq, buxarlı Hoffmann ütüsü qısa müddətdə paltarlarınızın səliqəyəa salınmasına kömək edəcək. Modelin altlığı keramikadandır. Damcılama əleyhinə sistemlə təchiz olunan bu ütü 60 yox, inanılmaz endirimlə 19 manata təklif olunur.
6 kq tutumlu Toshiba paltaryuyanın qiyməti 900 yox, endirimlə cəmi 659 manat olub sizi əlavə qayğılardan azad edəcək. Paltarlarınızın təmizliyini
könül rahatlığı ilə 12 proqramlı Toshibaya həvalə edib, vaxtınızı dərslərinizəə sərf edə bilərsiniz.
Ayda cəmi 46 manat ödəməklə yeni dərs ilində Xiaomi Note 11 smartfonun rəngarəng imkanlarından yararlana bilərsiniz. Model 6,43" geniş ekran, 4-lü əsas kamera (50 MP + 8 MP + 2 MP + 2 MP), 128 GB daxili yaddaşla təchiz olunub.
Xəbər lentini oxuyub açılan kiçik pəncərədə YouTube tətbiqi ilə videoz iləyin. 3 GB operativ və 32 GB daxili yaddaşa sahib Samsung Galaxy TabA7 Lite planşeti ilə bu mümkündür. 5100 mAh tutumlu batareya ilə modeline nerjisi 2 gün standart istifadə üçün kifayət edir. Qiymət ayda cəmi 29 manat.
Bu təklif nəinki tələbələrin, həm də müəllimlərin diqqətini çəkəcək. Çünki "Kontakt"da print, copy, scan funksiyaları olan rəngli Canon printeri aydac əmi 27 manata təqdim olunur. Modelin kartriclərinin sayı 4-dür.
Odur ki, vaxt itirmədən "Kontakt" mağazalarına tələsin, hazırlıqlarınızı ən yaxşıə şərtlərlə tamamlayın! Ətraflı məlumat üçün *6060 nömrəsi ilə əlaqə saxlaya bilərsiniz.