Biznes     Tarix: 18 mart 2025
Azərbaycanda iki ay əvvəl yaradılmış şirkət nizamnamə kapitalını 380 min manat azaldır
"Hikmətli Qidalar" Məhdud Məsuliyyətli Cəmiyyəti (VÖEN: 1605672961) nizamnamə kapitalı 300 min manat azaldır. Ötən il yaradılmış şirkət nizamnamə kapitalını 550 min manat azaldır. xəbər verir ki, şirkət nizamnam
"Xaçmaz Aqropark" MMC (VÖEN: 1405752781) nizamnamə kapitalını azaltdığını elan edir. "Neftmaştəmir" ASC səhmdarlarının - TOPLANTISI KEÇİRİLƏCƏK. xəbər verir ki, kreditorlar 1 (bir) ay müddətində AZ2712
"Bakışəhər tikinti mexanikləşdirmə" ləğv olunur - SƏHMDARLARI TOPLANIR
19 may 2025-ci il saat 12.00-da "Bakışəhərtikintimexanikləşdirmə" ASC səhmdarlarının növbəti illik ümumi yığıncağı keçiriləcəkdir. Azərbaycanda təmir və tikinti şirkəti - MƏNFƏƏT VƏ ZƏRƏRİNİ BÖLÜŞDÜRƏCƏK - TOPLANTI
Azərbaycanda çörək şirkəti səhmdarlarını - YIĞINCAĞA ÇAĞIRIR
30 aprel 2025-ci il saat 15.00-da "Xətai Çörək" ASC səhmdarlarının növbəti illik ümumi yığıncağı keçiriləcək. Xarici vətəndaşa məxsus şirkət bağlanıb. xəbər verir ki, toplantı yerinin əlverişsiz şəraitdə olduğun
Azərbaycan iki ayda xarici ölkələrə 30 milyon dollarlıq xurma satıb - QAZANC 15% ARTIB
2025-ci ilin yanvar-fevral ayında Azərbaycandan 30 milyon 481 min dollar dəyərində 41 min 830 ton xurma ixrac olunub. Xaricə alma satanların qazancı 12% arıb - KİLOQRAMI 1 MANATA SATILIB.  Dövlət Gömrük Komitəsinə istinadə