Səyahətdə Yelo Visa Infinite kartı ilə premium üstünlüklər
Səyahətdə Yelo Visa Infinite kartı ilə premium üstünlüklər®Yeni il qabağı tətil planlamasına başlaya bilərsən! Yelo Visa Infinite kartı ilə səyahətə hazırlıqların səfər günü də daxil olmaqla rahat keçəcək. Bu kart ilə Şengen, İngiltərə və ABŞ vizası üçün pulsuz dəstək əldə edə bilərsən. Bundan başqa Heydər Əliyev hava limanına gediş və dönüş üçün pulsuz transfer, hava limanında Fast Track keçidi, Premium Lounge Zalına giriş, pulsuz baqaj qablaşdırılması, tam beynəlxalq səyahət sığortası və s. kimi imtiyazlar Yelo Visa Infinite kartı ilə səni gözləyir. İmtiyazlardan isə Visa Konsyerj çat-botunda qeydiyyatdan keçərək sifariş edə bilərsən. 24/7 fəaliyyə göstərən çat-botun köməkliyi ilə Visa kartına təklif olunan aksiya və təkliflərdən dərhal faydalana bilərsən.
Bunlar hələ hamısı deyil. Yelo Bank-ın öz təklifləri də Visa Infinite kartını daha çox tələbatlı edir. Belə ki:
Kartdakı qalıq məbləğə illik gəlir (AZN);
Ay ərzində heç bir dövriyyə tələbi olmadan 3 istənilən kateqoriyadan yüksək faizli cashback;
Yüzlərlə partnyorlardan 30%-dək cashback;
Yelo App ilə xərc və gəlirləri 24/7 izləmə imkanı;
İstənilən bank kartına ayda 3000 AZN-dək (ekv.) pulsuz köçürmələr;
Yelo Bank və Azərpoçt ATM-lərindən pulsuz nağdlaşdırma;
Kart balansının komissiyasız artırılması;
Təmassız ödəniş (Apple Pay, Google Pay);
İlkin mədaxillə kartı pulsuz əldə etmək imkanı.
Üstünlüklər saymaqla bitməz. Ən yaxşısı təcrübə etməkdir, elə indi Yelo Visa Infinite kart sifariş edin, ünvana pulsuz çatdırılma ilə əldə edin. Daha ətraflı məlumat və sifariş üçün istənilən Yelo Bank filialına yaxınlaşa, eləcə də 981 çağrı mərkəzi ilə əlaqə saxlaya bilərsiniz. Onlayn sifariş üçün: Bank xidmətləri () haqqında əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.