"Kontakt"ın Ad Gününə özəl 60%-dək meqa endirimli kampaniya başladı
®"Kontakt" mağazalar şəbəkəsi Ad Günü sevincini bu dəfə də böyük endirimlərlə müştəriləri ilə bölüşəcək. Belə ki, düz 3 gün şəbəkənin bütün mağazalarına səbəbkardan 60%-dək meqa endirimlər gəlir.
Sabahdan oktyabrın 22-dək axtardığınız hər şeyi tək ünvanda tapıb nağd alış zamanı endirimlə əldə edə, üstəlik endirimli qiyməti yerindəcə düz 3 aya bölə bilərsiniz. Qeyd edək ki, sevindirən kampaniya həm də kontakt.az onlayn mağazasında keçərlidir.
Bundan başqa şəbəkə indi istədiyiniz smartfonu ilkin ödənişsiz, 12 ay faizsiz, televizor, məişət əşyasını, ev tekstilini 18, mebelləri isə 24 aylıq ilkin ödənişsiz, faizsiz və komissiyasız şərtlərlə sizin üçün əlçatan edib.
İndi isə əlverişli təkliflərə gəlin birlikdə nəzər salaq. Beləliklə yalnız kampaniya günlərində:
128 GB yaddaşlı Samsung Galaxy A34 smartfonunu nağd alışda 800 yox, endirimlə cəmi 600 manata;
109 sm ekranlı, smart LG televizorunu 1050 əvəzinə, cəmi 600 manata;
6 kq tutumlu Beko paltaryuyanını 800 deyil, indi cəmi 460 manata;
2000 Vt gücü olan, keramik altlıqlı Philips ütüsünü 100 yerinə, cəmi 40 manata;
Torino künc divanını isə hissəli alışda xüsusi təkliflə ilkin ödənişsiz, faizsiz və komissiyasız, 30 aya, ayda cəmi 20 manat ödəməklə ala bilərsiniz.
İndi isə söz sizdədir. Odur ki, cəmi 3 gün fürsətlərini vaxt itirmədən dəyərləndirib şəbəkənin sizə yaxın mağazasına yaxınlaşın və ya kontakt.az saytına daxil olun. Ətraflı məlumat üçün *6060 Çağrı Mərkəzi ilə əlaqə yarada bilərsiniz. / banker.az