Ötən il yaradılmış şirkət nizamnamə kapitalını 550 min manat azaldır
"Nas Exchange" MMC (VÖEN: 1506671701) nizamnamə kapitalını azaldır. "Synergy CO" şirkətinin 1 milyon manata yaxın vergi borcu var. xəbər verir ki , şirkət nizamnamə kapitalının 600 00 (altı yüz min) mana
Xarici vətəndaşın yaratdığı şirkət bağlanır
"Gulego Foods" MMC (VÖEN: 1406586231) ləğv olunduğunu elan edir. Türkiyənin logistika şirkəti Azərbaycan bazarından gedir. xəbər verir ki, kreditorlar iki ay ərzində tələblərini AZ1033 Bakı şəhəri, Nərimanov rayonu
21 aprel 2025-ci il tarixində saat 15.00-da "Azsığorta" ASC-nin səhmdarlarının  İllik Ümumi Yığıncağının iclası keçiriləcək. xəbər verir ki, yığıncağın ünvanı Cəmiyyətin Baş Ofisi, Bakı şəhəri, Mikayıl Useynov pr
Türkiyənin turizm şirkətinin Azərbaycandakı filialı bağlanır
"Travelzone Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi"nin Azərbaycan Respublikasındakı filialı ləğv olunduğunu elan edir. Azərbaycanda 7 tibbi qurum - YENİDƏN TƏŞKİL EDİLİR. xəbər verir ki, kreditorlar iki ay ərzində tələblərin
"Gəncə-Şəfəq-Ticarət " ASC səhmdarlarını - YIĞINCAĞA ÇAĞIRIR
"Gəncə-Şəfəq-Ticarət " ASC 20.05.2025-ci il tarixdə saat 12:00-da  cəmiyyətin növbəti iclasının keçirilməsini elan edir. Azərbaycanda ərzaq şirkəti parçalanır - SƏHMLƏRİ DÖVRİYYƏDƏN ÇIXARILIR. xəbər verir ki, yığınca
2024-cü il ərzində 4 mindən çox qadın sahibkar biznes sahəsində bilik və bacarıqların artırılması üçün təlim və məsləhət, 300-dən çoxu isə biznes planın hazırlanmasına dəstək xidmətlərindən istifadə edib. Sığorta sektorunu