Biznes     Tarix: 25 mart 2025
"Azərbaycan Sənaye Korporasiyası" kreditorlarına müraciət edib
"Azərbaycan Sənaye Korporasiyası" ASC (VÖEN: 1305305281) ləğv olunduğunu elan edir. xəbər verir ki, kreditorlar iki ay ərzində tələblərini AZ 1005 Bakı şəhəri, Səbail rayonu, Azərbaycan prospekti 6 ünvanına, Azərbayca
Xarici vətəndaşa məxsus şirkət bağlanıb
"TNP Plus" MMC ləğv olunduğunu elan edir. Azərbaycanda 225 minlik şirkət parçalanır - YENİ MMC YARANIR. xəbər verir ki, kreditorlar iki ay ərzində tələblərini Bakı şəhəri, Nəsimi rayonu, Ak Həsən Eliyev küçəsi
Azərbaycan mebelləri xaricdən neçəyə idxal edir? - RƏQƏMLƏR
2025-ci ilin yanvar ayında Azərbaycan xaricdən 5 milyon 884 dollar dəyərində 1 533 ton və 7 milyon 23 dollar dəyərində 100 min 26 ədəd müxtəlif növ mebellər idxal edib. Azərbaycanın qeyri-neft ixracından gəlirləri 7% artıb
Ötən il yaradılmış şirkət nizamnamə kapitalını 550 min manat azaldır
"Nas Exchange" MMC (VÖEN: 1506671701) nizamnamə kapitalını azaldır. "Synergy CO" şirkətinin 1 milyon manata yaxın vergi borcu var. xəbər verir ki , şirkət nizamnamə kapitalının 600 00 (altı yüz min) mana
Türkiyənin logistika şirkəti Azərbaycan bazarından gedir
"Ader Global Lojistik Nakliyat Ticaret Limited" şirkətinin Azərbaycan Respublikasındakı filialın Ümumi Yığıncağı 25.02.2025-ci il tarixdə hüquqi şəxsin hüquq və vəzifələri hüquq varisliyi qaydasında başqa şəxslər
"Bloomberg": Rusiyanın ən varlı iş adamlarının sərvəti 11,572 milyard dollar artıb
"Bloomberg Milyarderlər İndeksi"ndə (Billionaires Index) yer alan məlumata görə, Rusiyanın ən zəngin iş adamlarının sərvəti 2025-ci ilin əvvəlindən bəri 11,572 milyard dollar artıb. Rusiyadan Azərbaycana pul köçürmələrini
Türkiyənin turizm şirkətinin Azərbaycandakı filialı bağlanır
"Travelzone Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi"nin Azərbaycan Respublikasındakı filialı ləğv olunduğunu elan edir. Azərbaycanda 7 tibbi qurum - YENİDƏN TƏŞKİL EDİLİR. xəbər verir ki, kreditorlar iki ay ərzində tələblərin
Daha bir xarici şirkət Azərbaycandakı filialını bağlayır
"Eminent Energy Dmcc" Şirkətinin Azərbaycan Respublikasindaki Filialı (VÖEN: 1506022031) ləğv olunduğunu elan edir. Azərbaycanda iki ay əvvəl yaradılmış şirkət nizamnamə kapitalını 380 min manat azaldır . xəbə
3 may 2025-ci il saat 10.00-da  "Moskviçtexxidmət"ASC səhmdarlarının növbəti illik ümumi yığıncağı keçiriləcək. "Xaçmaz Aqropark"ın nizamnamə kapitalı azaldılıb. xəbər verir ki, yığıncaq Bakı şəhəri, Sumqayı