Biznes     Tarix: 01 aprel 2025
Türkiyənin turizm şirkətinin Azərbaycandakı filialı bağlanır
"Travelzone Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi"nin Azərbaycan Respublikasındakı filialı ləğv olunduğunu elan edir. Azərbaycanda 7 tibbi qurum - YENİDƏN TƏŞKİL EDİLİR. xəbər verir ki, kreditorlar iki ay ərzində tələblərin
"Rabitə Quraşdırma" ASC-nin səhmdarlarının yığıncağına keçiriləcək
15 aprel 2025-ci il tarixdə "Rabitə Quraşdırma" ASC-nin səhmdarlarının yığıncağına keçiriləcək. "Alqoritmika.Azərbaycan" MMC nizamnamə kapitalını - KƏSKİN AZALDIR. xəbər verir ki, gündəlikdə olan məsələlə
Azərbaycanda 22 illik təmir və tikinti şirkəti - LƏĞV OLUNUR
"Bakı Mexanizasiya Tikinti" ASC (VÖEN: 150060351) ləğv olunduğunu elan edir. "Bakı Mexanizasiya Tikinti" ASC ləğv edilir - AKTİVLƏRİ BÖLÜNƏCƏK.  xəbər verir ki, kreditorlar iki ay ərzində tələblərini AZ110
25 aprel 2025-ci il tarixdə saat 17-00-da "Şəmkir Sərnişin Nəqliyyat" ASC  səhmdarlarının ümumi yığıncağı keçiriləcək. Xarici vətəndaşın yaratdığı şirkət - TƏŞKİLATİ HÜQUQİ FORMASINI DƏYİŞİR.  xəbər verir ki, gündəlikdək
"Bakışəhər tikinti mexanikləşdirmə" ləğv olunur - SƏHMDARLARI TOPLANIR
19 may 2025-ci il saat 12.00-da "Bakışəhərtikintimexanikləşdirmə" ASC səhmdarlarının növbəti illik ümumi yığıncağı keçiriləcəkdir. Azərbaycanda təmir və tikinti şirkəti - MƏNFƏƏT VƏ ZƏRƏRİNİ BÖLÜŞDÜRƏCƏK - TOPLANTI
"Forbes": Trampın sərvəti 5,1 milyard dollara qədər artıb
ABŞ Prezidenti Donald Tramp sərvətini 2024-cü ildəki 2,3 milyard dollardan 2025-ci ildə 5,1 milyard dollara qədər artırıb. ABŞ avtomobil idxalına 25% rüsum tətbiq edəcək. xəbər verir ki, bu, ABŞ-nin "Forbes" jurnalını
2025-ci ilin yanvar-fevral ayında Azərbaycandan 30 milyon 481 min dollar dəyərində 41 min 830 ton xurma ixrac olunub. Xaricə alma satanların qazancı 12% arıb - KİLOQRAMI 1 MANATA SATILIB.  Dövlət Gömrük Komitəsinə istinadə
Türkiyənin logistika şirkəti Azərbaycan bazarından gedir
"Ader Global Lojistik Nakliyat Ticaret Limited" şirkətinin Azərbaycan Respublikasındakı filialın Ümumi Yığıncağı 25.02.2025-ci il tarixdə hüquqi şəxsin hüquq və vəzifələri hüquq varisliyi qaydasında başqa şəxslər
Azərbaycanda reklam şirkəti - LƏĞV OLUNUR
Elfa Reklam (VÖEN: 1505213401) ləğv olunduğunu elan edir. Azərbaycanda nəqliyyat şirkəti - MƏNFƏƏTİNİ BÖLÜŞDÜRƏCƏK - TOPLANTI. xəbər verir ki, kreditorlar iki ay ərzində tələblərini 1078 Bakı şəhəri, Nərimanov rayonu, Ak