"McDonald"s Azərbaycan" və DSMF şəhid və qazi övladları üçün Novruz bayramı tədbiri təşkil etdi - FOTOLAR
Novruz bayramı ərəfəsində "McDonald"s Azərbaycan" Dövlət Sosial Müdafiə Fondu (DSMF) ilə birlikdə şəhid və qazi övladları üçün bayram tədbiri təşkil etdi.
FED.az xəbər verir ki, "Crescent Mall"da 8-11 yaş aralığında olan 40-dan çox uşaq bir araya gələrək bu gözəl bayramı birlikdə qeyd edib.
Qonaqlar üçün maraqlı proqram hazırlanmışdı. Uşaqlar əvvəlcə nahar ediblər, sonra isə onlara təxəyyül və yaradıcı düşüncəni inkişaf etdirən hədiyyələr və intellektual oyunlar təqdim olunub. Daha sonra uşaqlar "Crescent Mall"ın oyun zonasına yollanaraq doyunca oynayıb bayram sevincindən zövq aldılar.
Tədbir "McDonald"s Azərbaycan" və Dövlət Sosial Müdafiə Fondu arasında imzalanmış əməkdaşlıq memorandumu çərçivəsində keçirildi.
Bu memorandum korporativ sosial məsuliyyət layihələrinin icrasına dəstək verir və 44 günlük Vətən müharibəsi şəhidlərinin və qazilərinin övladlarını əhatə edən bir sıra birgə təşəbbüslərə əsas yaradır.
Yüz minlik turizm şirkəti nizamnamə kapitalını - YARIYADƏK AZALDIR
"Malik Travel" MMC (VÖEN: 1601207951) Nizamnamə kapitalını yarıyadaək azaldır. "Az-Brend-LTD" MMC-nin 67,5 min manat - VERGİ BORCU VAR. xəbər verir ki, şirkət nizamnamə kapitalının 100 00  manat məbləğində
"Top qapı" restoranı bağlandı - Sahibi cəzalandırıldı - FOTOLAR
Azərbaycan Qida Təhlükəsizliyi Agentliyinin əməkdaşları tərəfindən Bakı şəhəri, Nərimanov rayonu, Əhmədbəy Ağa oğlu - 26 ünvanında fiziki şəxs Dadaşov Pərviz Almas oğluna məxsus "Top qapı" ictimai iaşə müəssisəsind