"Azərbaycan Sənaye Korporasiyası" kreditorlarına müraciət edib
"Azərbaycan Sənaye Korporasiyası" ASC (VÖEN: 1305305281) ləğv olunduğunu elan edir. xəbər verir ki, kreditorlar iki ay ərzində tələblərini AZ 1005 Bakı şəhəri, Səbail rayonu, Azərbaycan prospekti 6 ünvanına, Azərbayca
"Vision Partners" MMC nizamnamə kapitalını 45 min manat azaldır
"Vision Partners" MMC-nin (VÖEN–1406923031) nizamnamə kapitalının azaldılması barədə Azərbaycan Respublikası Mülki Məcəlləsinin 105.2. maddəsinə əsasən təsisçi tərəfindən qərar qəbul edilib. Azərbaycanda şirkə
Azərbaycan qızıl ixracını 6 dəfəyə yaxın artırıb
Bu ilin yanvar-fevral aylarında Azərbaycan 40,2 milyon ABŞ dolları dəyərində qızıl ixrac edib. İxracdan ən çox gəlir götürən Azərbaycan şirkətləri- SİYAHI. bu barədə İqtisadi İslahatların Təhlili və Kommunikasiya Mərkəzini
"Rabitə Quraşdırma" ASC-nin səhmdarlarının yığıncağına keçiriləcək
15 aprel 2025-ci il tarixdə "Rabitə Quraşdırma" ASC-nin səhmdarlarının yığıncağına keçiriləcək. "Alqoritmika.Azərbaycan" MMC nizamnamə kapitalını - KƏSKİN AZALDIR. xəbər verir ki, gündəlikdə olan məsələlə
Yüz minlik turizm şirkəti nizamnamə kapitalını - YARIYADƏK AZALDIR
"Malik Travel" MMC (VÖEN: 1601207951) Nizamnamə kapitalını yarıyadaək azaldır. "Az-Brend-LTD" MMC-nin 67,5 min manat - VERGİ BORCU VAR. xəbər verir ki, şirkət nizamnamə kapitalının 100 00  manat məbləğində
"Bakışəhər tikinti mexanikləşdirmə" ləğv olunur - SƏHMDARLARI TOPLANIR
19 may 2025-ci il saat 12.00-da "Bakışəhərtikintimexanikləşdirmə" ASC səhmdarlarının növbəti illik ümumi yığıncağı keçiriləcəkdir. Azərbaycanda təmir və tikinti şirkəti - MƏNFƏƏT VƏ ZƏRƏRİNİ BÖLÜŞDÜRƏCƏK - TOPLANTI
Azərbaycanda reklam şirkəti - LƏĞV OLUNUR
Elfa Reklam (VÖEN: 1505213401) ləğv olunduğunu elan edir. Azərbaycanda nəqliyyat şirkəti - MƏNFƏƏTİNİ BÖLÜŞDÜRƏCƏK - TOPLANTI. xəbər verir ki, kreditorlar iki ay ərzində tələblərini 1078 Bakı şəhəri, Nərimanov rayonu, Ak
"Top qapı" restoranı bağlandı - Sahibi cəzalandırıldı - FOTOLAR
Azərbaycan Qida Təhlükəsizliyi Agentliyinin əməkdaşları tərəfindən Bakı şəhəri, Nərimanov rayonu, Əhmədbəy Ağa oğlu - 26 ünvanında fiziki şəxs Dadaşov Pərviz Almas oğluna məxsus "Top qapı" ictimai iaşə müəssisəsind