Nəqliyyat şirkətinin idarə heyətinə sədr və üzrlər seçiləcək - TOPLANTI
Nəqliyyat şirkətinin idarə heyətinə sədr və üzrlər seçiləcək - TOPLANTI5 may 2025-ci il saat 11.00-da "Naftalan –Avtonəqliyyat" ASC səhmdarlarının növbəti illik iclası keçiriləcək.
FED.az xəbər verir ki, gündəliyə aşağıdakı məsələlər daxildir:
1." Naftalan –Avtonəqliyyat" ASC-nin 2024 –cü il üçün illik hesabatının və maliyyə balansının təsdiqi
. 2. "Naftalan–Avtonəqliyyat"ASC-nin idarə heyətinin üzvlərinin və sədrinin seçilməsi.
3. "Naftalan –Avtonəqliyyat"ASC-nin idarə heyətinin əmrlərinin təsdiqi.
Biznes     Tarix: 19 mart 2025
"Gulego Foods" MMC (VÖEN: 1406586231) ləğv olunduğunu elan edir. Türkiyənin logistika şirkəti Azərbaycan bazarından gedir. xəbər verir ki, kreditorlar iki ay ərzində tələblərini AZ1033 Bakı şəhəri, Nərimanov rayonu
"BOA Agency" səhmdarlarına dividend ödəyəcək – ŞİRKƏTDƏ YIĞINCAQ
15.04.2025-ci il tarixində saat 11:00-da  "Boa Agency" ASC-nın səhmdarların ümumi yığıncağının  növbədənkənar iclası keçiriləcək. xəbər verir ki, iclas Bakı, Nəsimi rayonu, Mir Cəlal küç., 4 mkr, 36D ünvanındak
"Synergy CO" MMC-nin (VÖEN: 1401708281) 889 min 772 manat vergi borcu olduğu məlum olub. Azərbaycanda tikinti şirkətinin 107 min manata yaxın - VERGİ BORCU VAR.  bu barədə Dövlət Vergi Xidmətinə istinadən xəbə
3 may 2025-ci il saat 10.00-da  "Moskviçtexxidmət"ASC səhmdarlarının növbəti illik ümumi yığıncağı keçiriləcək. "Xaçmaz Aqropark"ın nizamnamə kapitalı azaldılıb. xəbər verir ki, yığıncaq Bakı şəhəri, Sumqayı