"PAŞA Kapital"dan xüsusi kampaniya: "Qlobal birjalarda indi 100 USD ilə ticarətə başla!"
Azərbaycanın kapital bazarlarının inkişafında xüsusi rolu olan sektorunun lideri "PAŞA Kapital" potensial investorlar üçün yeni fürsətlər təqdim edən xüsusi kampaniyaya start verir.
"PAŞA Kapital"dan xüsusi kampaniya: "Qlobal birjalarda indi 100 USD ilə ticarətə başla!
FED.az xəbər verir  ki, PAŞA Kapital şirkətinin istər mobil tətbiqi, istərsə də veb platforması üzərindən qlobal birjalarda səhm, istiqraz alışı, eləcə də beynəlxalq valyuta ticarətinə başlamaq istəyən şəxslər indi ilkin mədaxil məbləğinə 50% endirim əldə edərək, investisiya imkanlarından faydalana biləcəklər.
Belə ki, əvvəl real hesab açan investorlardan ticarətə başlaya bilmələri üçün ilin mədaxil məbləği minimum 200 USD tələb olunurdusa, indi kapmaniya çərçivəsində bu məbləğ 100 USD təşkil edir.
31 avqust 2024-cü il tarixinədək davam edəcək kampaniyadan aşağıdakı 3 addıma riayət edərək faydalana bilərsiniz:
1. PAŞA Kapital ticarət platformasında real hesab açın;
2. Balansa minimum 100 USD mədaxil edin;
3. İnternetin olduğu hər yerdə, 24/5 yatırım imkanlarından faydalanın.
PAŞA Kapital müştərisi olaraq, həmçinin aşağıdakı üstünlükləri qazanacaqsız:
-3000-dən çox maliyyə aləti ilə beynəlxalq bazarlarda geniş qazanc fürsətləri;
-Ödənişsiz konsultasiyalarla sahəni peşəkarlardan öyrənmək imkanı;
-Etibarlı, rahat və sürətli şəkildə investisiya edərək "Apple", "Microsoft" kimi qlobal şirkətlərin pay sahibi olmaq fürsəti.
Dünya birjalarında investisiya imkanlarını kəşf edərək siz də gəlirinizi artırmaq istəyirsinizsə, ətraflı məlumat üçün  rəsmi saytına daxil ola və ya 1548 nömrəsi ilə əlaqə saxlaya bilərsiniz.