Biznes     Tarix: 01 aprel 2025
"Azneftmaşservis" ASC dividenlərini bölüşdürəcək - TOPLANTI
2 may 2025-ci il saat 9.00-da "Azneftmaşservis" ASC səhmdarlarının növbəti illik ümumi yığıncağı keçiriləcək. Azərbaycanda ötən il yaradılmış lizinq şirkəti bağlanır. xəbər verir ki, yığıncağın gündəliyinə aşağıdak
"BeeOnline ASC" öz səhmdarlarını - YIĞINCAĞA ÇAĞIRIR
"BeeOnline ASC" öz səhmdarlarını 1 may 2025-ci il saat 12:00-da keçiriləcək növbədənkənar illik ümumi yığıncağa dəvət edir. "Moskviçtexxidmət"ASC səhmdarlarına dividend verəcək - TOPLANTI. xəbər veri
TikTok yaradıcısı Çinin ən varlı adamları siyahısına başçılıq edir
ByteDance şirkətinin həmtəsisçisi Çjan İmin Çin biznesmenləri arasında ən varlı şəxsə çevrildi. Fransada bank işçiləri etiraz edirlər: "Biz varlı deyilik". verir ki, Bloomberg agentliyinin məlumatına görə, onu
Dövlət şirkətinə məxsus törəmə şirkətlər ləğv edilir
"Dövlət Kontrakt Korporasiyası" Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin ("Azərkontrakt") törəmə şirkətləri ləğv edilir. xəbər verir ki, ləğv edilən şirkətlər siyahısına aşağıdakı şirkətlər daxildir:. 1.Sabirabad rayo