Biznes     Tarix: 31 mart 2025
Azərbaycanda şirkət səhmdarlarını - YIĞINCAĞA ÇAĞIRIR
28 aprel 2025- ci il saat 11.00-da "Neftmaştəmir" ASC səhmdarlarının növbəti illik ümumi yığıncağı keçiriləcək. Bakı Baş Səhiyyə Mərkəzi yenidən təşkil edilir. xəbər verir ki, ümumi yığıncağın gündəliyinə aşağıdak
Azərbaycanda nəqliyyat şirkəti səhmdarlarını - YIĞINCAĞA ÇAĞIRIR
19 aprel 2025-ci il, saat 11:00-da "Alatava-Avtonəqliyyat" QSC səhmdarlarının illik ümumi yığıncağı keçiriləcəkdir. Azərbaycanda 5 manatlıq şirkətin 178 min manata yaxın - VERGİ BORCU VAR. xəbər verir ki, yığıncağı
Azərbaycanda min manatlıq şirkət - LƏĞV OLUNUR
Xazar Cable and Technologies (VÖEN: 1306381131) ləğv olunduğunu elan edir. "Meliorasiya Mexaniki Təmir Zavodu" MMC-nin 79 min manat - VERGİ BORCU VAR. Kreditorlar iki ay ərzində tələblərini AZ1073 Bakı şəhəri, Yasama
Azərbaycanda çörək şirkəti səhmdarlarını - YIĞINCAĞA ÇAĞIRIR
30 aprel 2025-ci il saat 15.00-da "Xətai Çörək" ASC səhmdarlarının növbəti illik ümumi yığıncağı keçiriləcək. Xarici vətəndaşa məxsus şirkət bağlanıb. xəbər verir ki, toplantı yerinin əlverişsiz şəraitdə olduğun