Yelo Bank-dan biznes kreditini illik cəmi 5% ilə əldə edin
Yelo Bank-dan biznes kreditini illik cəmi 5% ilə əldə edin®Yelo Bank sərfəli və güzəştli biznes kreditləri ilə sahibkarlara dəstəyini davam etdirir. Belə ki, Sahibkarlığın İnkişafı Fondunun (SİF) vəsaiti hesabına 10 milyon AZN-dək biznes kreditini illik cəmi 5%-lə əldə etmək mümkündür. Kreditin maksimal müddəti 60 aydır. Əlavə olaraq, kredit götürmüş sahibkarlar kredit müddətinin yarısınadək güzəşt müddəti (maks. 12 ay) üstünlüyündən də faydalana bilərlər.
Biznes krediti üçün istənilən Yelo Bank filialına yaxınlaşa və ya vaxtınıza qənaət etmək üçün rəsmi vebsaytda onlayn müraciət yollaya bilərsiniz. Qeyd edək ki, sahibkarlığın, xüsusilə kiçik, orta və mikro biznesin inkişafına dəstək Yelo Bank üçün hər zaman prioritet olub. Bu istiqamətdə Bank SİF ilə aktiv əməkdaşlığını davam etdirir. Bankın bugünədək dəstək olduğu yüzlərlə sahibkarların sırasına siz də qoşulmağa tələsin! Ətraflı məlumat üçün:
Aqrar kredit haqqında əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram və ya Whatsapp hesablarımıza yazın.