AMB Şuşadakı poçt filialına bank lisenziyası verib
Azərbaycan Mərkəzi Bankı (AMB) Rəqəmsal İnkişaf və Nəqliyyat Nazirliyinə məxsus "Azərpoçt" MMC-nin Şuşa filialına bank fəaliyyəti üçün lisenziya verib.
Bu barədə AMB-yə istinadən xəbər verir.
Məlumata görə, bununla da bank lisenziya almış poçt filiallarının sayı 29-a çatıb. Şuşa filialı işğaldan azad edilmiş ərazilərdə bu cür lisenziya almış 2-ci poçt filialıdır. Obyekt Şuşa şəhəri, Zəfər küçəsi, Dövlət Mərkəzində yerləşir. Lisenziya martın 19-də verilib.
Xatırladaq ki, AMB ötən il noyabrın 18-də "Azərpoçt"un Xankəndi filialına da bank fəaliyyəti üçün lisenziya verib. Bu, işğaldan azad edilmiş ərazilərdə poçt filiallarına verilən ilk lisenziya olub. / banker.az
Son 1 avtomobil uduşu
Expressbank VISA kart istifadəçiləri üçün keçirilən "Şans Ekspressi" lotereyasının IV rübü üzrə ikinci tirajının qalibləri təsadüfi seçimlə müəyyənləşib. Qaliblərin seçimi bankın rəsmi sosial media hesablarını
Məsuliyyətli maliyyə institutu olan Expressbank Qlobal Təkrar Emal Günü münasibətilə Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyinin "Batareyaları təhvil ver, təbiəti qoru" layihəsinə qoşulub. . Belə ki, ekoloji təşəbbüs