Qeyd edək ki, "PAŞA Həyat Sığorta" ASC "PAŞA Holding"ə daxildir.
"PAŞA Həyat Sığorta"nın xalis mənfəətində geriləmə
Azərbaycanın ən böyük sığorta şirkəti 30 milyon manat dividend elan edibAzərbaycanın ən böyük sığorta şirkəti 30 milyon manat dividend elan edibAzərbaycanın ən böyük sığorta şirkəti 30 milyon manat dividend elan edib
Banklar     Tarix: 26 mart 2025
Aktivlərinin həcminə və gəlirlərinin məbləğinə görə Azərbaycanın ən böyük sığorta şirkəti olan "PAŞA Həyat Sığorta" ASC 2024-cü ilin maliyyə nəticələri üzrə 36 milyon manat dividend elan edib. . Bu barədə Şirkətin 3
Yelo Bank ödəniş terminallarının alışı ilə bağlı tender elan edir
"Yelo Bank" ASC maraqlanan təşkilatları tenderdə iştiraka dəvət edir. Tender iştirakçıları aşağıdakı meyarlara sahib olmalıdırlar:. Müvafiq sahədə peşəkarlığı, təcrübənin, texniki və maliyyə imkanları, işçi qüvvəsi
"PAŞA Həyat Sığorta"nın ümumi gəlirləri 40 faizdən çox artıb
"PAŞA Həyat Sığorta" ASC 2024-cü ili 60 milyon 472 min manat xalis mənfəət ilə başa vurub. Şirkət 2023-cü ili 62 milyon 814 min manat xalis mənfəət ilə bağlamışdı. Beləliklə, "PAŞA Həyat Sığorta"nın xali
"Qala Həyat Sığorta Şirkəti"nin xalis mənfəəti artıb
"Qala Həyat Sığorta Şirkəti" ASC 2024-cü ili 8 milyon 318 min manat xalis mənfəət ilə başa vurub. Halbuki, Şirkət 2023-cü ili 7 milyon 941 min manat xalis mənfəət ilə bağlamışdı. Beləliklə,"Qala Həyat Sığort
Kapital Bank-ın İdarə Heyətinin sədri Fərid Hüseynov "Yüksəliş" müsabiqəsinin qalibi ilə görüşüb
19 mart 2025-ci il tarixində ölkənin birinci bankı Kapital Bank-ın İdarə Heyətinin sədri və Baş İcraçı Direktor Fərid Hüseynov dördüncü "Yüksəliş" müsabiqəsinin qalibi Elnur Abdullazadə ilə mentorluq proqramı çərçivəsind
"Şirvan Sığorta və Təkrar Sığorta Brokeri" maliyyə vəziyyətini açıqlayıb
"Şirvan Sığorta və Təkrar Sığorta Brokeri" MMC 2024-cü ili 22 min 208 manat xalis zərər ilə başa vurub. Şirkət 2023-cü ili 77 min 649 manat xalis mənfəət ilə bağlamışdı. Beləliklə, "Şirvan Sığorta və Təkra
Bank Respublika əsgərlərə Novruz sevinci yaşatdı
"Bank Respublika"nın əməkdaşları Novruz bayramı ərəfəsində əsgərləri ziyarət etdi. Xalqımızın milli bayramı olan Novruz bayramı ərəfəsində "Bank Respublika"nın əməkdaşları işğaldan azad olunmuş torpaqlarımızda
Fərid Məmmədov "Kapital Bank"ın Müşahidə Şurasının sədri seçildi
Uğurlu korporativ idarəetmə strategiyasına malik olan "Kapital Bank" ASC-nin Müşahidə Şurasına yeni rəhbər təyin olunub. Bu barədə -ın əldə etdiyi məlumatda qeyd edilir. Belə ki, "Kapital Bank" ASC-ni