"Bank Respublika"nın dəstəyilə Şuşada ilk dəfə olaraq iftar çadırları qurulub
Müqəddəs Ramazan ayı münasibətilə "Nargis" Fondunun təşkilatçılığı və "Bank Respublika"nın dəstəyilə Şuşa şəhərində ilk dəfə olaraq iftar çadırları qurulub.
Bu müqəddəs günlərdə Şuşa sakinlərinin bir araya gəlməsi və iftar sevincini birlikdə yaşaması üçün təşkil olunan bu təşəbbüs şəhərdə xüsusi bayram atmosferi yaradıb. Şərq üslubunda bəzədilmiş çadırlarda sakinlər bir araya gələrək Ramazan ayının ruhunu bölüşüb, dua edib, iftar sevincini birlikdə paylaşıblar.
Aksiya müddətində yüzdən çox insan iftar süfrəsinin qonağı olub, iftar süfrəsinə qatıla bilməyənlər və ehtiyacı olan insanlar üçün isə, iftar payları birbaşa yaşadıqları ünvanlara göndərilib.
Bu əlamətdar hadisə, yalnız bir xeyriyyə təşəbbüsü deyil, həm də Azərbaycan xalqının yenidən öz torpaqlarında bir araya gələrək birliyini və qardaşlığını qeyd etməsinin simvolu olub.
AccessBank, Azərbaycanda dayanıqlı sahibkarlıq mühitinin inkişafına sadiqliyini nümayiş etdirərək, son 10 ildə ilk dəfə BlueOrchard Beynəlxalq Maliyyə Fondundan 7 il müddətinə 8 milyon dollar məbləğində subordinasiya kreditini